Problem z uruchomieniem gry

autor: Simboool
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Siemka, przychodzę z problemem uruchomienia gry Apex Legends.

Chodzi o to, że przy włączaniu gry, załącza się ładowanie EasyAntiCheat'a, normalna sprawa, (patrz Zdjęcie 1) ale rzecz w tym, że po  zakończeniu tego ładowania, zamiast uruchomienia gry, cofa mnie z powrotem do Origina.

Ładowanie Anty cheata, ładuje się nie raz krócej, a nie raz trochę dłużej, gdy ładuje się krócej, po prostu po załadowaniu się wyłącza i dzieje się to co opisałem wyżej, ale nie raz ładuje się trochę dłużej, wtedy obraz ładowania się nie wyłącza, lecz wyskakuje error 30004 (patrz Zdjęcie 2).

Proszę o pomoc i wszelkie porady. Nie podziałało naprawianie EAC przez plik EasyAntiCheat_Setup umieszczony w \Origin Games\Apex\EasyAntiCheat. Nie podziałało również odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Origina jak i samej gry. EasyAntiCheat, Apex, oraz Origin są dodane do listy Wyjątków w Malwarebytes i Windows Defender.

Jakiekolwiek porady co mógłbym jeszcze zrobić aby Apex mi zadziałał? Załączyłem także wynik DxDiag.

 

Dodam jeszcze, że testowałem na 2 innych grach, z tym samym anty cheat'em, (Dead by daylight oraz Robocraft) obie te gry włączyły się bez problemu.

Wiadomość 1 z 2 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

★★★ Novice
@Simboool Problem zażegnany. Postu nie usuwam, bo być może ktoś kiedyś będzie miał ten sam problem. Występował u mnie 2 dni, ostatecznie naprawiłem go w ten sposób, że poprałem przed chwilą najnowszą wersję origina, gdy próbowałem włączyć grę, apex nadal mi nie działał. Pomogło przeniesienie plików gry na inny dysk (w moim przypadku z systemowego dysku SSD na dysk HDD)

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (348 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

★★★ Novice
@Simboool Problem zażegnany. Postu nie usuwam, bo być może ktoś kiedyś będzie miał ten sam problem. Występował u mnie 2 dni, ostatecznie naprawiłem go w ten sposób, że poprałem przed chwilą najnowszą wersję origina, gdy próbowałem włączyć grę, apex nadal mi nie działał. Pomogło przeniesienie plików gry na inny dysk (w moim przypadku z systemowego dysku SSD na dysk HDD)
Wiadomość 2 z 2 (349 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem