Dot.: Problem z uruchomieniem gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem gry

★ Apprentice

Witam, po roku czasu postanowiłem ponownie zagrać sobie w fifę 20, po zainstalowaniu gry pojawia się tylko i wyłącznie fifaconfig, po kliknięciu guzika "graj" nic się nie dzieje. 

Wiadomość 1 z 4 (962 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

Community Manager

Hej @Flox542 

 

Sprawdź czy problem minie po sprowadzeniu gry do domyślnych ustawień. Upewnij się również, że zarówno gra jak i program Origin dodane są do wyjątków w programie antywirusowym i zaporze sieciowej. 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 20 na np. FIFA 20 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 20 Kopia"

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (917 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

Community Manager

Hej @Flox542 

 

Sprawdź czy problem minie po sprowadzeniu gry do domyślnych ustawień. Upewnij się również, że zarówno gra jak i program Origin dodane są do wyjątków w programie antywirusowym i zaporze sieciowej. 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 20 na np. FIFA 20 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 20 Kopia"

Wiadomość 2 z 4 (918 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

★ Apprentice
@EA_Kuba Nadal nie działa. Zresztą, tak samo jak Fifa 22... W innym poście nikt nie potrafi mi pomóc, a szkoda bo zmarnowane pieniądze na grę w którą nie zagram..
Wiadomość 3 z 4 (533 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem gry

Community Manager

Hej @Flox542 

 

Odpowiedziałem Ci w innym wątku - link

 

Ten zamknę, byśmy nie duplikowali odpowiedzi Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (522 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA