Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

★★★★★ Newbie

Witam!

 

Mam problem z uruchomieniem gry The Sims 4 Digital Deluxe. Na starcie wyskakuje mi okienko, które oznajmia mi, że nie mam uprawnień do uruchomienia gry w danym języku, którym jest zapewne angielski. Sprawa ma się tak, że moja siostra, która mieszka w UK, sprawiła mi taki prezent. Teraz nie mogę go uruchomić. Czy to, że mieszkam w Polsce ma na to wpływ? Czy mogę jakoś rozwiązać ten problem? Chciałabym, żeby gra działała niezależnie w jakim języku, dlatego prosiłabym o podsunięcie rozwiązań, których sama nie jestem w stanie znaleźć. Jeśli okaże się, że problem jest nierozwiązywalny - czy mogę w takiej sytuacji domagać się zwrotu pieniędzy?

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas! Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 6 (3 040 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

★★★★★ Newbie

Dziękuję za wszelkie porady! Po ponownym odinstalowaniu i zainstalowaniu Origina oraz gry, wszystko uruchamia się prawidłowo w języku angielskim. Mam jeszcze tylko jedno pytanie, które nurtuje moją głowę - wiecie może czy mogę kupować dodatki z Origina za polskie pieniądze (czyli polską wersję),, czy spowoduje to kolejne błędy?

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (2 994 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

@jweirdo24

 

Witaj

 

Podobny problem jest TUTAJ i zostało tam wszystko opisane dlaczego tak jest.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 6 (3 026 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@MattiuDefo
Mam obawy. ze to na dzis juz nie bedzie dzialac. Ten poradnik jest nieco stary i o ile pamietam te rady juz dawno przestaly byc skuteczne po kolejnych aktualizacjach Origin,
Na dzis sprawa wyglada tak. Jesli gra zostala zakupiona na Origin to ta wersja ma opcje zmiany jezyka angielskiego na polski i odwrotnie. Wersja pudelkowa takiej opcji nie ma. Isnieje szansa ze ublagany administrator EA zmieni na Origin wersje gry na tą elektroniczną , ale to indywidualna sprawa i zalezy wyłacznie od dobrej woli i chęci Administracji z ktora nalezy sie skontaktowac bezposrednio. Dodatkowo musi to byc zrobione przez amerykańska techniczną obsługę serwera. ktora polskie biuro musi o to poprosić , a oni mają swoich problemów z serwerem Origin i tak od metra. Niestety popelniono ten blad wydajac pudelkowe wersje gry i nie da się tego odkręcić.

Wiadomość 3 z 6 (3 018 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

[ Edytowane ]

@kreatora @jweirdo24

 

Przez tzw. regionalizację, o której więcej można przeczytać TUTAJ, zmiana wersji językowej gry jest nie możliwa,  tak jak w tym przypadku została zakupiona za granicą. Chyba, że ktoś z EA będzie tak miły i zmieni język, ale niestety tego się nie dowiemy na 100%.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 6 (3 012 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

★★★★★ Newbie

Dziękuję za wszelkie porady! Po ponownym odinstalowaniu i zainstalowaniu Origina oraz gry, wszystko uruchamia się prawidłowo w języku angielskim. Mam jeszcze tylko jedno pytanie, które nurtuje moją głowę - wiecie może czy mogę kupować dodatki z Origina za polskie pieniądze (czyli polską wersję),, czy spowoduje to kolejne błędy?

Wiadomość 5 z 6 (2 995 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem gry. Brak uprawnień do języka.

[ Edytowane ]

 Witaj  @jweirdo24

 

Zadzwoń do Origin: +48 22 39 70 840 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem.) i przedstaw sytuację. Poproś o zmianę języka twojej obecnej gry na polski tak, żeby kupowane potem dodatki mogły być zgodne z podstawą gry.

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 6 (2 985 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem