Dot.: Problem z uruchomieniem battlefield 5

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem battlefield 5

★★★ Newbie

Witam! Mam Problem z uruchomieniem battlefield 5 a wygląda on w ten sposób iż wyskakuje okienko z informacją 

Detected AMD Radeon driver version 0.0.0 The required driver version is 16.20.1025 or leter, Please update your drivers at http:\\www.amd.com\ before playing the game. Chciałęm zaznaczyć że moje sterowniki do karty graficznej mają wersję  18.11.2 a moja karta graficzna to AMD RX560 Series posiadam 8GB pamięci ram karta graficzna ma 4GB własnej pamięci a Procesor to AMD Ryzen 3 2200G proszę o pomoc w mojej sprawie. Pozdrawiam 

 

Wiadomość 1 z 4 (1 139 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem battlefield 5

Community Manager (retired)

@Baterfiled Witaj!

 

Opisany przez Ciebie problem, dotyczy braku odpowiedniego pliku z informacją o wersji sterownika jaką masz zainstalowaną. Pobierz i wykonaj czystą instalację poniższej wersji, powinno pomóc! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 4 (1 100 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem battlefield 5

★★★ Newbie

Przeprowadziłem czystą instalacje sterownika przez panel sterowania menadżer urządzeń karty graficzne aktualizacja sterownika bo inaczej gdy próbowałem przez instalator wyskakiwał błąd ogólny instalacji mimo iż wybierałem wersję pod swój 64 bitowy windows 10 home premium i lipa

Wiadomość 3 z 4 (1 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem battlefield 5

Community Manager (retired)

@Baterfiled 

 

Jeśli narzędzie do odinstalowania sterownika ze strony AMD nie pomogło, możesz spróbować innego oprogramowania jak np. DDU (Display Driver Uninstaller - na własną odpowiedzialność).

 

Informacja o wersji sterownika, są składowane w tym oto pliku atiadlxx.dll  w C:\windows\system32\ i jeśli on wskazuje właśnie na wersję 0.0.0.0 znaczy, że cały pakiet sterownika AMD źle się

wgrał.

 

Powodzenia!

Wiadomość 4 z 4 (1 079 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem