Problem z uruchomieniem aplikacji Origin

autor: TheMikroGaming
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchomieniem aplikacji Origin

★★★★★ Newbie

Witam. Od paru dni gdy uruchamiam aplikację Origin, ta jakby, nie ładuje się. Widać ekran ładowania. Cały czas mam stałe połączenie z siecią. Nie wiem w czym leży problem. Kontaktowałem się z pomocą techniczną EA, wykonałem wszystkie kroki, odinstalowałem aplikacje Origin, usunąłem pamięć podręczną, itp. Ale nadal gdy zainstalowałem Origin od nowa, nie było widać efektów. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (2 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem aplikacji Origin

Community Manager (retired)

Witaj @TheMikroGaming 

 

Sprawdź proszę jeszcze wymienione porady poniżej:

 

Co zalecamy w tego typu przypadkach to:

 

  • Wykluczenie programu antywirusowego lub typu anti-malware, jako powód tego stanu. Szczególnie problematyczne z aplikacją Origin okazują się: Avast/AVG, Mcaffe oraz Malwarebytes

  • Zerknij proszę do naszego artykułu na forum poświęconego właśnie problemom z aplikacją Origin.
  • Reset ustawień LAN

    Spoiler

    Otwórz Panel Sterowania:

    Kliknij przycisk Opcje Internetowe.

    Kliknij kartę Połączenia, a następnie kliknij przycisk Ustawienia sieci LAN.

    Odznacz pole wyboru Użyj serwera proxy dla sieci LAN.

    Zaznacz pole Automatycznie wykryj ustawienia.

    Zrestartuj komputer.

     
  • Reset połączenia internetowego - ipconfig

  • Dodatkowe obejście zakłada usunięcie pliku openglblacklist.json z lokalizacji C:\Program Files (x86)\Origin\platforms i ponowny restart aplikacji

  • Jeśli korzystasz z laptopa, spróbuj wybrać tryb wysokiej wydajności na skrót Origin i ustawić NVIDIA bądź AMD, jako kartę, która ma uruchamiać Origin.
  • Wyloguj się z aplikacji Origin, zaloguj się na stronie Origin.com, przejdź do Moja bibliotek gier, Kliknij dowolna grę - Graj przy użyciu aplikacji Origin< Zaloguj się do aplikacji Origin. 
  • Jeżeli nic nie podziała podeślij raport DxDiag.

Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 2 (1 957 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem