Problem z uruchomieniem anthem

autor: Forlan940329
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem anthem

★★ Novice

Witam, Kupiłem gre i zainstalowałem, podczas próby uruchomienia słychać tylko dźwięk a widać czarny ekran w oknie windowsa, nigdy nie miałem problemu z żadną grą, sprawdzałem mase wątków o podobnym problemie i ponowna instalacja origina czy reinstall gry nic nie dał, odrazu wyklucze komputer jezeli chodzi o wydajnosc bo ta jest az w sapasie, prosze o pomoc

Wiadomość 1 z 6 (775 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z uruchomieniem anthem

@Forlan940329 

 

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, zmień też nazwę użytkownika na taką która nie będzie miała polskich znaków. Spróbuj też kroków z tego  tematu mimo tego, że są one do fify.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (743 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z uruchomieniem anthem

Witaj @Forlan940329 

 

Prześlij plik  DxDiag

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 6 (757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem anthem

★★ Novice

DxDiag

Wiadomość 3 z 6 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem anthem

@Forlan940329 

 

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, zmień też nazwę użytkownika na taką która nie będzie miała polskich znaków. Spróbuj też kroków z tego  tematu mimo tego, że są one do fify.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 6 (744 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem anthem

★★ Novice

Problem po części rozwiązany, napisze może komuś to pomoże 

 

po wszystkich twoich zaleceniach niestety nic nie pomogło ale dziękuje ci za pomoc, bo po tym jak poleciłeś mi sprawdzić sterowniki do karty graficznej zauważyłem ze nvidia zaleca mi otworzenie gry w ich aplikacji GeForce Experience w ustawieniach rozdzielczości 1366x 768 zamiast standardowej full HD, pomyślałem niemożliwe może gra odpala się ze zintegrowanej karty graficznej a mój gtx w tym czasie odpoczywa, lecz niestety nie, gra uruchamiała się z gtx-a. Problem po części rozwiązany bo zaraz po wejściu do gry zmieniam na 1920x1080, lecz ciekawi mnie czemu nie moge włączyć gry od początku w tej rozdzielczości 

 

dziękuje za pomoc i przy okazji życzę wesołych świat Standard smile 

Wiadomość 5 z 6 (715 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem anthem

@Forlan940329 

 

Pewnie wynika to z jakiegoś błędu, ale ważne, że jest już ok. I dziękuję i wzajemnie Standard smile

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 6 (687 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem