Re: Problem z uruchomieniem The Sims 3 Zwierzaki

autor: natkar123456
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem The Sims 3 Zwierzaki

★★★★★ Newbie

WITAM. Ostatnio kupiłam używany dodatek The Sims 3 Zwierzaki. Gra zainstalowała się na komputerze ale gdy klikam w tą niebieską strzałkę przy uruchamianiu gry pojawia się komunikat, że brak płyty. Czytałam, że nalezy w takich przypadkach zalogować się na Origin i tam próbować włączyć grę. Ale na tej stronie, gdy wpisuje kod pisze, że kod został już zrealizowany. Proszę o rady i pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem z uruchomieniem The Sims 3 Zwierzaki

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@natkar123456  Hej Standard smile

 

Kupowanie gier z drugiej ręki, jest raczej nie wskazane.

 

Napisz proszę, o jaką płytę prosi gra - jakiego dodatku? - W komunikacie zawsze jest taka informacja. Do uruchomienia The Sims 3 zawsze wkładamy płytę najnowszego wydanego dodatku.

 

Dla przykładu - Jeżeli ostatnim zainstalowanym dodatkiem z płyty jest "Skok w przyszłość" i tak jak Ty kupię wcześniejszy dodatek "Zwierzaki" to po instalacji dodatku "Zwierzaki" muszę do uruchomienia gry wkładać tą płytę z dodatkiem "Skok w przyszłość" - Ponieważ dodatek "Zwierzaki" został wydany wcześniej itd..

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (652 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem z uruchomieniem The Sims 3 Zwierzaki

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@natkar123456

Przykro mi to pisać ale raczej zrobiłas bardzo zły interes. Nie da sie użyć gry kupionej z drugiej ręki..
Kod ktory jest dołaczony do płyty mozna użyć tylko raz - gdy po zakupieniu nabywca rejestruje te gre na swoim koncie Origin. Po tej rejestracji kod wygasa i do niczego juz sie nie nadaje oprocz powieszenia na scianie lub sprzedaniu tego bezuzytecznego numerka razem z płyta jakiejs naiwnej osobie, bo po tej rejestracji gra znajduje sie w bazie danych Origin jako przypisana na amen do tego konta na którym przez pierwszego nabywcę zostala zarejestrowana.
Od tego momentu nikt poza posiadaczem tego konta juz jej nie właczy. Wiec pomimo ze "kupiłaś" ten dodatek w dalszym ciagu tylko poprzednii posiadacz gry i konta na ktorym ten dodatek zostal zarejestrowany moze go sobie uzywać. Płyta mu niepotrzebna - bo raz zarejestrowana gra zawsze czeka na pobranie na jego koncie i moze sobie ją pobierać stamtad i instalować na dowolnym komputerze ile razy zechce.

Musialby ci odstapic całe swoje  konto ze wszystkimi grami ktore tam ma oraz swój afresem mailowym powiązany na zawsze z tym kontem plus oczywiscie opcje logowania dajace ci dostep do obu tych kont ze wszystkimi  uprawnieniami własciciela tego adresu mailowego oraz konta na Origin  abys mogla tej gry uzyć...Jesli masz jakies pokwitowanie mozesz zarzadac zwrotu pieniedzy...

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 4 (737 wyświetleń)

Re: Problem z uruchomieniem The Sims 3 Zwierzaki

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@natkar123456  Hej Standard smile

 

Kupowanie gier z drugiej ręki, jest raczej nie wskazane.

 

Napisz proszę, o jaką płytę prosi gra - jakiego dodatku? - W komunikacie zawsze jest taka informacja. Do uruchomienia The Sims 3 zawsze wkładamy płytę najnowszego wydanego dodatku.

 

Dla przykładu - Jeżeli ostatnim zainstalowanym dodatkiem z płyty jest "Skok w przyszłość" i tak jak Ty kupię wcześniejszy dodatek "Zwierzaki" to po instalacji dodatku "Zwierzaki" muszę do uruchomienia gry wkładać tą płytę z dodatkiem "Skok w przyszłość" - Ponieważ dodatek "Zwierzaki" został wydany wcześniej itd..

Wiadomość 3 z 4 (653 wyświetleń)

Re: Problem z uruchomieniem The Sims 3 Zwierzaki

★★★★★ Newbie

Masz rację! Włączyło się gdy wsadziłam mój poprzedni dodatek' rajska wyspa'. Gra teraz działa normalnie, są zwierzaki. Superrr dzięki za pomoc

Wiadomość 4 z 4 (602 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem