Problem z umiejętnością taktyczną postaci loba

autor: AdamKenwayPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z umiejętnością taktyczną postaci loba

★ Apprentice

Witam mam problem ze bardzo często podczas meczu występuje bląd który nie pozwala na użycie umiejętności chce dzi oto że po życie branzoletki gdy ona dotyka już ziemi wraca z powrotem jakby była niby jakoś blokad i przez to niemozna użyć teleportacji proszę naprawcie to

 

Błąd występuje na konsoli Xbox one

Wiadomość 1 z 3 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z umiejętnością taktyczną postaci loba

Community Manager

Hej @AdamKenwayPL 

 

Jakiś czas temu została wprowadzona aktualizacja poprawiająca działanie tej zdolności

Błąd nie powinien pojawiać się już tak często, Studio Respawn pracuje cały czas nad całkowitym wyeliminowaniem problemu Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (228 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z umiejętnością taktyczną postaci loba

Community Manager

Hej @AdamKenwayPL 

 

Jakiś czas temu została wprowadzona aktualizacja poprawiająca działanie tej zdolności

Błąd nie powinien pojawiać się już tak często, Studio Respawn pracuje cały czas nad całkowitym wyeliminowaniem problemu Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (229 wyświetleń)

Dot.: Problem z umiejętnością taktyczną postaci loba

★ Apprentice

Mam nadzieję że szybko to zostanie wyeliminowe raz na zawsze bo bardzo dużo dobrych gier ten bug mi zepsuł od startu 5 srzonu

Wiadomość 3 z 3 (218 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem