Problem z ultimate team...

autor: kerberq259
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z ultimate team...

★★★ Newbie

Cześć EA mam problem, usunąłem za dużo razy klub na Ultimate team i mam limit czy da się tego pozbyć?

Dzięki!

Wiadomość 1 z 2 (759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z ultimate team...

EA Staff

Witaj @kerberq259

 

Za każdym razem kiedy usuwasz klub pojawia się informacja odnośnie konsekwencji takiego usunięcia - utracenie postępów, zawodników, monet i pozostałych kart, jak i dodatkowe info o liczbie możliwych do utworzenia klubów. 

 

Napisz, na czym polega Twój problem. Czy może nie masz kim grać, bo sprzedałeś wszystkich zawodników i nie masz waluty w grze na zakupienie paczki z brązowymi zawodnikami? 

 

Miej na uwadze, że twórcy gry przewidzieli limit utworzenia do 5 klubów w grze.

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (743 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z ultimate team...

EA Staff

Witaj @kerberq259

 

Za każdym razem kiedy usuwasz klub pojawia się informacja odnośnie konsekwencji takiego usunięcia - utracenie postępów, zawodników, monet i pozostałych kart, jak i dodatkowe info o liczbie możliwych do utworzenia klubów. 

 

Napisz, na czym polega Twój problem. Czy może nie masz kim grać, bo sprzedałeś wszystkich zawodników i nie masz waluty w grze na zakupienie paczki z brązowymi zawodnikami? 

 

Miej na uwadze, że twórcy gry przewidzieli limit utworzenia do 5 klubów w grze.

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (744 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA