Dot.: Problem z the Sims 4 Psy i koty.

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z the Sims 4 Psy i koty.

★ Novice

Witam, Wczoraj pobrałam nowy dodatek The sims 4 Psy i Koty. Gra włącza sie prawidłowo, jednak po 15-20 min grania wyłącza sie i wyskakuje komunikat: Program The Sims 4 przestał działać. Odinstalowywanie i naprawianie gry nic nie pomaga,nie posiadam modów . Mam 32 bitową wersje systemu Windows 7 Home Premium. Czy w tym jest problem? Jeżeli tak to jak go rozwiązać? Dodam jeszcze, ze przed zainstalowaniem dodatku, gra działała bez zarzutów. Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z the Sims 4 Psy i koty.

[ Edytowane ]

Witaj raz jeszcze @0Martynka0

 

Odinstalowywanie gry nic nie pomoże, gdyż obecnie twój komputer nie spełnia wymagań gry. Przykro mi.

 

W tym temacie odpowiedziałam ci już  n a twoje pytania:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Program-the-sims-4-przestal-dzialac/m-p/7307365/highli...

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (346 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z the Sims 4 Psy i koty.

[ Edytowane ]

Witaj raz jeszcze @0Martynka0

 

Odinstalowywanie gry nic nie pomoże, gdyż obecnie twój komputer nie spełnia wymagań gry. Przykro mi.

 

W tym temacie odpowiedziałam ci już  n a twoje pytania:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Program-the-sims-4-przestal-dzialac/m-p/7307365/highli...

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (347 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem