Problem z tempem gry oraz szybkością poruszania zawodników w trybie UltimateTeam

autor: janczor55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z tempem gry oraz szybkością poruszania zawodników w trybie UltimateTeam

★★★★ Novice

Witam,

To że w grze występuja błędy jak odbijanie piłki od własnych zawdoników, po których tracimy gole, itd większość z nas już zna. Jednak nie mogę zrozumieć tego, że podczas  grania losowych meczy czy to w Fut Champions , czy Division Rivals niezależnie od składu przeciwnika następują spowolnienie tempa rozgrywki (tak jak część użytkowników forum juz wspominała; piłkarze poruszają się ociężale, a za to drużyna przeciwnika 'śmiga aż miło' ), stąd moje pytanie kieruje do graczy tej odsłony fify, czy jest ktoś kto nie posiada takich błędów? Nie mogę zrozumieć, że youtuberzy oraz niektórzy znajomi wbijają elity, wyższe rangi niż gold 1. W moim przypadku za każdym razem gdy próbuję wbić większą rangę po kilku wygranych meczach w fut champions, gra automatycznie ustawia rozgrywkę z przeciwnikiem tak, abym przegrał. Moim zdaniem gra ustala wynik spotkania. Przykład dzisiaj z Fut champions: zawodnicy przeciwnika już praktycznie bez kondycji nawet nie były już widoczne białe paski nad nazwiskiem zawodnika, moi piłkarze mieli jeszcze kondycje, ponieważ przed meczem dodałem fitness ale do rzeczy, nawet w takiej sytuacji nic nie mogłem ugrać, mimo że rywal był już 'bez siły' jego drużyna prouszała się jakby mieli pełny pasek staminy. Nie chce tu obrażać twórców gry czy się żalić, ale irytujący jest fakt, że na pewno wygrałbym z wieloma przeciwnikami, którzy w meczu byli jakimś sposobem szybsi i dokładniejsi we wszystkim. 

Chcę dodać, że wszystkie kroki , czy odblokawanie portów, czy aktualizacja sterowników, czy łącze internetowe, były już sprawdzanie, to nie wina żadnej z tych rzeczy. 
Więc jeśli ktoś zna sposób na pozbycie albo ograniczenie tego problemu, albo chociaż jego przyczynę, zapraszam do konwersacji.

Wiadomość 1 z 2 (408 wyświetleń)

Dot.: Problem z tempem gry oraz szybkością poruszania zawodników w trybie Ultima

★★★★ Novice

To samo kolego mam

Wiadomość 2 z 2 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA