Dot.: Problem z slidejump keybind (L-alt + spacebar)

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z slidejump keybind (L-alt + spacebar)

★★ Novice

Witam, wróciłem do AL po ok, miesięcznej przerwie. Wcześniej pisałem tutaj a propos błędnego naliczania killi ( @EA_Kuba ) Od wczoraj borykam się z dość małym ale przeszkadzającym problemem. Mianowicie używam lewego alta jako crouch/slide przy tym używałem spacebar'a do slide jump'ów. Sam crouch (który mam jednocześnie podpięty pod L-crtl i L-alt) działa tylko z L-ctrl + spacebar, natomiast nie działa zupełnie w połączeniu z L-alt+spacebar. Trochę jest to dla mnie uciążliwe ponieważ od lat używam L-alt jako "croucha". Zaznacze, że zawsze wcześniej działało to bez zarzutów a jedyny problem z bindami jaki miałem w przeszłości to z medsami ale to jak większośc graczy bo Respown już na to odpowiadał i naprawił jakiś czas temu.

 

Czynności jakich się podjąlem:

- Różne kombinacje keybindów (myszka, klawiatura) (tylko z L-alt jest problem)

-Reset całkowity keybindów

-Przeinstalowanie całej zawartości plików gry

 

Nie znalazłem ani na polskim ani zagranicznym forum takiego konkretnego problemu (bardziej, że ludziom nie zapisują się wszystkie keybindy ale mnie to nie dotyczyło)

 

Bardzo proszę o jakieś porady i możliwy sposób na naprawienie tego.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z slidejump keybind (L-alt + spacebar)

Community Manager

Hej @Fvkko

 

Sprawdziłem takie ustawienie na moim koncie i slidejump działał u mnie na obu konfiguracjach Wondering. Jeśli masz taką możliwość to sprawdź czy problem pojawia się po podłączeniu innej klawiatury do Twojego komputera. Jeśli masz podłączone jakieś dodatkowe kontrolery to odłącz je na czas sprawdzania tego problemu i ostatecznie uruchom komputer w trybie czystego rozruchu

 

Daj nam znać Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem