Problem z serwerami EA PS4

autor: ssOuL71
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z serwerami EA PS4

★★ Novice

Witam, na PS4 mam maly(a nawet i wielki) problem. 

Pierwsze uruchomienie gry zawsze przebiega gładziutko i wszystko śmiga - następnie losow raz po 1 meczu raz po 5 meczach -zaraz po zakonczeniu rozgrywki powracamy do lobby - wtedy nastepuje rozlaczenie z serwerami gry - podczas proby ponownych połączeń jest próba 1 z 9 i tak do skutku aż wyskakuje komunikat i serwerach EA oraz moim połączeniu internetowym (dodam iż mam świadłowody 100mb/50mb/s download/upload i w żadnej innej grze a mam ich pełno multiplayer bo tylko to gram na PS4 nie ma takich problemów) - wtedy moge wybrać podczas klikniecia R3 inne serwery   - na wszystkich europejskich widnieje wartość MS 10-20max oraz 0 paket loss - wybieram jeden po drugim i dalej jest to samo - po 5-10minutach udaje mi się połączyć - zagram mecz lub 5 i znowu ten sam problem.. Moim dostawcą nie jest UPC. mam Netie - ale gram w wiele innych gier MP i nigdzie nie ma takich problemów.

Jeżeli to dlatego, że gra została wydana za darmo - nie ma sprawy prosze powiedzieć ile - zapłacę - bo wole zapłacić i nie mieć takich przebojów niż większość czasu od premiery siedzieć w lobby próbując się połączyć z grą.

Dodaje link z klipu na twitchu jak to wygląda : https://www.twitch.tv/ldm69soul/clip/IronicInnocentCurlewMcaT

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z serwerami EA PS4

★★ Novice

Dziękuję za fachowe i szybkie podejśćie do sprawy - czyli kompletne olanie tematu Wink

Pozdrawiam i dziękuję za fachową pomocStandard smile - problem oczywiście wciąż jest.

Ps. wystarczyłoby napisać cokolwiek - iż szukacie problemu wciąż i niebawem to zostanie naprawione - cokolwiek żeby mnie spławić ale widzę Polska ekipa EA support ma wywalone - jak w każdej korporacji w Polsce Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (273 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem