Dot.: Problem z serwer

autor: Player_t6poq71i
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z serwer

★★★★★ Newbie

Witam od wczoraj mam problem z grą niniejszym ciągle po włączeniu gry wyskakuje mi błąd "Utracono połączenie z serwerami EA". Problemem nie jest mój internet ponieważ inne gry działają bez zarzutów. Niestety reinstalacja nie pomogła.

Wiadomość 2 z 5 (824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z serwer

★★ Novice
Działa, dodtakowo UPC zrestartował... Ipv4 na moją prośbę.Działa juz.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (1 242 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

nie mogę grać online.

★★ Novice

Witam. Gram w Battlefielda 1 od premiery bez żadnych problemów, ale ostatnio gra nie może się połączyć z EA Online.PC win 8.1 .zaktualizowana do najnowszej wersji a w innych grach można bezproblemowo wejść do sieci. Próbowałem resetować ruter ale to nic nie dało i od około2 dni nie mogę grać online.

Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 5 (823 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z serwer

Hej,

Jeśli chodzi o wczorajszy wieczór to na platformach PC i Xbox One przez jakiś czas występowały problemy z serwerami. - "We're aware of some connectivity issues with Battlefield on Xbox One and PC. We will keep you posted as we receive more info." - LINK

Dodatkowo dzisiaj w godzinach 10:00 do 11:00 naszego czasu serwery gry były wyłączone z powodu wdrażania najnowszej aktualizacji gry. W tym momencie wszystko powinno działać prawidłowo.

Jeśli jednak wciąż masz problemy z połączeniem, koniecznie zajrzyj do poniższych artykułów i wykonaj zaproponowane tam kroki:

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki
  3. Otwieranie portów - Battlefield 1
Wiadomość 3 z 5 (815 wyświetleń)

Dot.: Problem z serwer

@Player_t6poq71i@Tazo_ttv

Scaliłem Wasze posty, aby łatwiej było rozwiązać problemy. Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (811 wyświetleń)

Dot.: Problem z serwer

★★ Novice
Działa, dodtakowo UPC zrestartował... Ipv4 na moją prośbę.Działa juz.
Wiadomość 5 z 5 (1 243 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem