Problem z rozpoczęciem gry z ludzmi(online)

autor: HeRo_Piotrek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z rozpoczęciem gry z ludzmi(online)

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień Dobry mam problem z Apex Legends pobrałem tę grę na steam przeszedłem samouczek i wszystko działało bardzo ładnie lecz gdy staram się wejść do gry online z ludźmi wybieram tryb i klikam gotowe gra ładuję się minutami co najlepsze gra ładuje się i nie może w ogóle jej znaleźć mam ten problem od pobrania i przejścia samouczka nie mogę wejść do gry online z ludźmi tak jak by nie było aktywnych ludzi w grze . Proszę o szybką pomoc z góry Dziękuję

Wiadomość 1 z 2 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z rozpoczęciem gry z ludzmi(online)

Community Manager

Hej @HeRo_Piotrek 

 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez inną aplikację na Twoim komputerze. Najczęściej jest to program antywirusowy, dlatego dodaj zarówno program Origin jak i grę do wyjątków. Sprawdź również wyjątki w zaporze sieciowej Windows i uruchom grę jako administrator. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (266 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z rozpoczęciem gry z ludzmi(online)

Community Manager

Hej @HeRo_Piotrek 

 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez inną aplikację na Twoim komputerze. Najczęściej jest to program antywirusowy, dlatego dodaj zarówno program Origin jak i grę do wyjątków. Sprawdź również wyjątki w zaporze sieciowej Windows i uruchom grę jako administrator. Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (267 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem