Problem z rozdzielczością ,,wejście nie obsługiwane"

autor: Ezoxss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z rozdzielczością ,,wejście nie obsługiwane"

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam 

Zakupiłem dzisiaj Nowego NFS.

Mam problem z rozdzielczością ekranową ponieważ gdy włączam narzuca mi za dużą.

Moje pytanie jest takie jak można było by to zmienić w plikach gry .

Wiadomość 1 z 6 (3 880 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z rozdzielczością

★ Novice

%USERPROFILE%\Documents\Need for Speed(TM) Payback\settings\PROFILEOPTIONS_profile

 

przejdź do tego folderu wklejając powyższy adres do Start > Uruchom i zmień w dwóch linijkach rozdzielczość

GstRender.ResolutionHeight 1080
GstRender.ResolutionWidth 1920

Wiadomość 2 z 6 (3 855 wyświetleń)

Problem z za dużą rozdzielczością.

★★★ Newbie

Problem z za dużą rozdzielczością. Witam mam problem z za dużą rozdzielczością gry podczas pierwszego uruchomienia. Moje ustawienia rozdzielczości to 1680x1050. Podczas uruchomienia gry pojawia się czarny ekran z dopiskiem ,,wejście nie obsługiwane". Posiadam Nvidia GeForce Experiance ale nie mogę ustawić tam rozdzielczości dopóki nie uruchomię gry co najmniej jeden raz. Czy jest jakiś sposób na zmianę rozdzielczości gry w plikach ? Czy można to zrobić z poziomu lunchera Origin?

Wiadomość 3 z 6 (3 846 wyświetleń)
0 Kudo

Roździelczość

★★★ Newbie

Gdy włączam grę wyskakuje okno z napisem "cannot sipaly this video mode change computer sipaly input to 1920x1080@60hz.

I problem w tym że ja tak mam w panelu nvidi i u sb w systemie. Prosze o pomoc

Wiadomość 4 z 6 (3 847 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z za dużą rozdzielczością.

★★ Apprentice
A usuwałeś folder ustawień? C:\Users\Nazwa usera\Dokumenty\Need for Speed(TM) Payback\settings ?
Wiadomość 5 z 6 (3 798 wyświetleń)

Dot.: Roździelczość

Community Manager (retired)

@kribix24 @Ezoxss @ZURUK3108 Witajcie!

 

Spróbujcie właśnie w plikach ustawień gry %USERPROFILE%\Documents\Need for Speed(TM) Payback\settings\PROFILEOPTIONS_profile edytować poniższą wartość:

 

12312312.PNG

 

Gra powinna uruchomić się w trybie OKNA i umożliwić ustawienie prawidłowej rozdzielczości w opcjach gry.

 

Powodzenia!

Wiadomość 6 z 6 (3 785 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem