Problem z przejściem do lobby gry / niekończące się ładowanie

autor: SyncMaster121
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Apprentice
Wiadomość 41 z 136 (962 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Apprentice

@Arturito2101 i co znalazłeś coś obiecującego? sam troche tam poszukałem ale nic mi nie pomogło

Wiadomość 42 z 136 (952 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@LunoXepi no więc widzę że tam dużo osób z platform konsolowych ma problem, też z PC, ale no kurde pewnie jedna osoba naprawiła i zatwierdziła że problem rozwiązany. nie widzę nic szczególnego czego bym nie zrobił. jak coś ludzie piszą żeby grać na nowostworzonych kontach do czasu aż naprawią ten błąd, mi to nie działa ale może Tobie ta. jakby mi działał ten sposób to bym go używał, ale no wiesz. nie wiem ta gra widocznie nie wyszła z bety skoro takie coś po aktualizacji się [edytowane przez EA_Kuba]. pozdro

Wiadomość 43 z 136 (994 wyświetleń)

Dot.: Apex błąd logowania sezon 8

★ Apprentice

Mam to samo. HELP

Wiadomość 44 z 136 (952 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Apprentice

@EA_Kuba jakieś wieści?

 

Wiadomość 45 z 136 (952 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Dziś postanowiłem sprawdzić jak to działą na Steamie. I moi koledzy zauważyli, że jak mnie zaprosili to ja dołączyłem, ale ja dalej nie mogłem wejść do lobby. Wiec byłem obecny, ale nie widziałem swojego lobby. I postanowiłem wejść przez zaproszenie i pojawiło mi takie powiadomienie. Nie wiem czy to pomoże, ale może. Moi koledzy zauważyli coś takiego jak na drugim screenie i gdy mnie wywaliło, opuściłem grupę.

 

Wiadomość 46 z 136 (939 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć wszystkim, 

 

Na tę chwilę nie mam do przekazania żadnych informacji związanych z rozwiązaniem tego problemu. Jest on aktualnie badany przez zespół Respawn, jego rozwiązanie i aktualizacje możecie śledzić na oficjalnym trackerze gry - link


 

@LunoXepi dzięki za podzielenie się z nami Twoimi spostrzeżeniami 

Wiadomość 47 z 136 (923 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Jeszcze jedna wszedłem sobie bo pomyślałem że może jak poczekam troche to mi wejdzie do Apexa. Po pewnym czasie pokazało mi się że brak połączenia z Internetem. Tym czasem to na pulpicie miałem że jestem podłączony. Raczej nie ma to związku z tym problemem.

Wiadomość 48 z 136 (909 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★ Apprentice

Rozumiem że EA wynagrodzi każdemu za każdy dzień zwłoki już nawet nie wspominam o traceniu przez ten błąd przepustki na która wydawane są realne pieniądze

Wiadomość 49 z 136 (907 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Apprentice
Wiadomość 50 z 136 (903 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem