Dot.: Kółko cały czas się kręci

autor: LunoXepi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Apprentice

@EA_Kuba gdzie * moje poziomy przepustki? Ja się pytam bo aktualizacja była. Gdzie to jest? Czy macie *? A poza tym dajcie mi coś ekstra bo to dramat był że 1 miesiąc nie grania i tylko 25 poziomów dostaje.

 

 

Wiadomość 111 z 136 (416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - ekran ładowania - cały czas się kręci kółko

★★ Novice

U mnie ten problem pojawił się dzisiaj, a gram od paru miesięcy. Może znowu coś zepsuli.

Wiadomość 112 z 136 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Novice
@EA_Kuba Czesc Kuba, kiedy zamierzacie dac to wynagrodzenie za ten problem ktory trwal miesiac czasu ? Ostatnio byla aktualizacja a w dalszym ciagu nic nie ma ... do tego teraz po aktualizacji znowu pojawiaja sie bledy i zeby wejsc do gry to trzeba probowac po 10 razy az odpali ....
Wiadomość 113 z 136 (384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@GacekPL887potwierdzam nic nie dostałem @EA_Kuba 

Wiadomość 114 z 136 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Novice

Wy wogole liczycie sie z graczami ?! Osoby wydaja na tą gre prawdziwe pieniądze, to dzieki nam zarabiacie !!! Nie potraficie wziac winy na siebie i po prostu nam to wynagrodzić ?! miesiac czasu bez grania bo jakies chore błedy a teraz bedziemy czekać 2 miesiące na wasze wynagrodzenie ?! Wy sobie z nas ku*wa jaja robicie ?!!!


 

Wiadomość 115 z 136 (337 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★ Apprentice

Admini Taktyka: siedzmy cicho znudzi im się

Wiadomość 116 z 136 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★★ Guide
@SeanElta1 Nie wiem co mieliby powiedzieć jak ktoś narzeka do nich na forum, podczas gdy grę robią zupełnie inne osoby w zupenie innym miejscu Standard smile
Wiadomość 117 z 136 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Novice

Wczoraj jeszcze grałem bez problemu, dzisiaj wracam z pracy i nieskończone kółko ładowania gry. Widzę, że to dosyć wiekowy problem.

Wiadomość 118 z 136 (300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Novice

Podkradłem z anglojęzycznego forum, u mnie działa.

I was able to get it to work by going into the Local Files, Deleting the steam_api64.dlll file and repairing the game and setting r5apex and Easyanticheat_launcher to run as administrator. Every time I log out I get stuck at the continuous loading screen but repeating the process fixes it again and lets me play. Hopefully this helps others.

 

Czyli w skrócie, usuwamy plik steamapi z głównego folderu Apexa, odpalamy sprawdzenie i naprawę plików gry, pobiera, ustawiamy oba procesy wymienione wyzej na administratorskie i powinno działać. Ja tylko usunąłem plik i naprawiłem grę i śmiga, bez ustawiania admina. Mam nadzieję, że komuś pomoże.

Wiadomość 119 z 136 (291 wyświetleń)

Dot.: Problem z przejściem do lobby gry / niekończące się ładowanie

★★ Novice

jest pare sposobów na to tu macie link do materiału gdzie wszystko jest dobrze opisane https://youtu.be/JMslOWtrZfg mi pomoglo 

Wiadomość 120 z 136 (285 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem