Dot.: Przycisk kontynuuj nie działa

autor: SeanElta1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd lobby Apex

★★★★ Novice

EA_Kuba  przekaż  podziękowania   pochwały  i same pozytywne słowa  w ich kierunki  . już  kur wgl nie da się  grać  grrr 

Wiadomość 91 z 136 (657 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★ Apprentice
@EA_Kuba to kiedy się tym zajmiecie w końcu?

Wiadomość 92 z 136 (666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przycisk kontynuuj nie działa

★★ Novice
@SeanElta1 Ogólnie na angielskim forum thread o podobnym temacie ma ponad 100 coś stron i planują pozew grupowy w związku z tym z racji że ani respawn ani EA nie wydało oświadczenia w sprawie zadośćuczynienia graczom
Wiadomość 93 z 136 (650 wyświetleń)

Dot.: Przycisk kontynuuj nie działa

★ Guide
@Biaukooo Boże nareszcie ludzie otworzyli oczy.
Wiadomość 94 z 136 (626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex - gra się włącza tylko do poziomu menu sezon 8 (PO AKTUALIZACJI)

★ Guide
@Tyskacz2115 Nic nie zrobisz bo się z tym motają od 3 tygodni
Wiadomość 95 z 136 (622 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z włączeniem gry APEX LEGENDS

★★ Novice
  1. Mam problem z odpaleniem gry włącza mi się na poziomie, gdy trzeba kliknąć lewy przycisk myszy, żeby wejść do gry wtedy mam ładowanie i znów mi wraca na tamto okno re instalacja, naprawa, usunięcie znajomych i zmiana języku gry nie pomaga.
Wiadomość 96 z 136 (631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem gry APEX LEGENDS

★★★★ Novice

jak chcesz  cos pograć  zrób  sobie  nowe  konto    bo   EA  podobno niby próbuję  to naprawić  od  początku  8 sezonu 

Wiadomość 97 z 136 (588 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
★ Guide

@EA_KubaTen "hotfix" nic nie zmienia gra nadal momentami chodzi tak tragicznie że nie idzie grać. Problem z serwerami o którym pisałem nadal występuje mam na myśli ten w którym gra działa w miare dobrze chyba że odpali się grę rankingową wtedy wszystkie wartości są tak niestabilne jak Polska gospodarka. Po czym gdy włączasz grę normalną to wszystko "wraca do normy"

Wiadomość 98 z 136 (578 wyświetleń)

Dot.: Przycisk kontynuuj nie działa

★ Apprentice
@Biaukooo mam juz prawie 70 lvl na nowym koncie haha. Jestem już na tyle zrezygnowany że chyba warzona zaczne odpalac skoro nie moge grac na koncie gdzie kasa jest władowana szkoda tracić kolejnych 2 lat na robienie konta a następnie wywina ten sam numer
Wiadomość 99 z 136 (497 wyświetleń)

Dot.: Przycisk kontynuuj nie działa

★★★ Apprentice

ogólnie ja już nie mam tego problemu dziś se wbijam i patrzę że mnie wbiło niewiem co to naprawiło wiec trochę XD

Wiadomość 100 z 136 (402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem