Dot.: Kółko cały czas się kręci

autor: Arturito2101
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie można połączyć się z lobby

★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:Steam-PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia GTX 1060
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16 GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? KeingGandulf
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. -
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. -
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? -
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 10.0.2021
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Kiedy uruchamiam grę, po kliknięciu przycisku "Continue" który w normalnych okolicznościach powinien załadowac mnie do lobby, zamiast tego wraca z powrotem do ekranu startowego przez co uniemożliwia mi to jakąkolwiek grę. Problem wydaje się występować tylko na moim koncie, gdyż po utworzeniu nowego dla testów byłem w stanie wejść do gry normalnie. Nie pojawia się żaden kod błedu
Co powinno się stać? Lobby powinno się załadować po kliknięciu przycisku
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia co może powodować takie zachowanie klienta gry, na konkretnym koncie

---

Wiadomość 21 z 136 (1 784 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce sie uruchomic

★★ Novice

Spróbuj po wciśnięciu continue kilka sekund zaczekać kliknąć ESC żeby przerwało zaczekać chwilkę i znowu kliknąć ktoś wstawiał taki błąd i niby pomogło to. Niektórzy 5 min max czekali i działało. Bo ty masz inny błąd. Mi nawet continue się nie wyświetla i bez końca ładuje na każdym koncie. 

Wiadomość 22 z 136 (1 793 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce sie uruchomic

★★★ Apprentice

@EA_Kuba i co z tym problemem? Teraz jest fajny za event i chciałbym wziąć w nim udział.

 

Wiadomość 23 z 136 (1 780 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce sie uruchomic

★★★★★ Novice

@EA_Kuba  tak jak @LunoXepi  wspomniał i jak idzie z tym problemem? Bo zaczął się event, ale duża ilość graczy czeka na naprawę tego błędu, żeby móc grać ten event i w sumie OGÓLNIE grać.

Wiadomość 24 z 136 (1 815 wyświetleń)

problem z wejsciem do lobby apex legends

★★ Novice

mam problem gdy klikam kontynuuj to gra coś przez chwile laduje i potem znowu jest ekran startowy i mam kliknac kontynuuj i tak w kołko(gra na steam)

Wiadomość 25 z 136 (1 708 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce sie uruchomic

★★ Apprentice

Moglibyście się trochę z tym uwinąć bo już chyba tydzień grać nie mogę. Nie po to siano na to wydałem, żebym teraz do gry nie mógł wejść.

Wiadomość 26 z 136 (1 812 wyświetleń)

Re: problem z wejsciem do lobby apex legends

Hero (Retired)
@racoondog14

Czy to zdarzylo sie po aktualizacji gry?
Spróbuj tego:
Moja biblioteka gier - prawym mszy na okladke gry opcja Napraw

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 27 z 136 (1 701 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

Community Manager

Na tę chwilę nie posiadam żadnych dodatkowych informacji na temat rozwiązania tego problemu. 

 

Tak jak wspomniałem wcześniej nasze zespoły aktualnie pracują nad jego rozwiązaniem. 

Wiadomość 28 z 136 (1 799 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kółko cały czas się kręci

★★★★★ Novice
@EA_Kuba emm bo nie powiedziałem o jednej rzeczy. Bo ten błąd pojawił się po aktualizacji w której wychodził nowy sezon (sezon 8). Znalazłem sposób na który udało mi się wejść ale niestety po chwili wyszedłem bo nie miałem czasu grać, z myślą że działa mi już apex ^^. Już mówię co zrobiłem, może developerom skróci czas naprawy IDK. A więc sposób jaki znalazłem to wejście w antywirusa u mnie BYŁ bo odinstalowałem to już - avast. Trzeba było dodać wyjątek "r5apex" w tym programie. Cudem zadziałało na raz :D ale na drugi już nie :ddd To tyle. Kurczaczki róbcie to szybszym tempem, bo mam taką chęć na apexa, że to głowa mała.
Wiadomość 29 z 136 (1 788 wyświetleń)

Dot.: Kółko cały czas się kręci

[ Edytowane ]
★★ Novice

Też posiadam ten problem i próbowałem jużwszystkiego co możliwe i nic. Tyle z eventu jeśli nie ogarną tego na czas
Może ma znaczenie ale dostawca neta to Vectra

Wiadomość 30 z 136 (1 771 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem