Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

autor: Filip_Xavi_Leski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★ Novice

Ja mam dokładnie identyczny problem. Jeśli to nie zostanie poprawione to będę żądał zwrotu pieniędzy.

Wiadomość 11 z 19 (1 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★★★ Novice

31.01.18 wyszła nowa aktualizacja 1.08.

Naprawia ten błąd, który uniemożliwia normalną grę?

Wiadomość 12 z 19 (993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★★★ Novice

Witajcie.

informuję, że aktualizacja 1.08 na ps4 rozwiązuje problem z kontraktami.

Po podpisaniu z zawodnikiem któremu kończy się kontrakt za max 6 m-cy od nowego sezonu dołącza on do drużyny, z którym się dogadał.

 

Powodzenia!!! 

Wiadomość 13 z 19 (971 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★ Apprentice
w tej fifie tryb kariery ma za dużo błędów, przez co nie da się grać
Wiadomość 14 z 19 (954 wyświetleń)

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★ Novice

Powalczyłem w sklepie i dostałem kasę z powrotem. Pozdrawiam.

Wiadomość 15 z 19 (919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★ Novice
Witam a czy na na wersje fify 18 na PC naprawili ten problem? Bo ja sobie gram kariere i widzę że ten problem nadal występuje
Wiadomość 16 z 19 (898 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★★ Newbie
Dokładnie mam taką samą sytuację, co ty (tylko, że w FIFIE 19). Mało tego - odnoszę wrażenie, że czasami po meczu gdy wchodzę w listę bramkarzy, którzy mają najwięcej czystych kont to czasami mojemu bramkarzowi (mimo, że nie wpuścił ani jednej bramki w meczu) nie nabija na liczniku kolejnego, tzw. "czystego konta"! W tej FIFIE jest duuuużo w chu* błędów...właśnie gram teraz w trybie kariery menedżera po raz drugi przez to, że w tamtym mój cenny zawodnik mimo negocjacji, które przebiegły pomyślnie, to cały czas nie podpisał (rzekomo) kontraktu i mi odszedł z klubu na zasadzie "wolnego transferu". Nic na tym nie zyskuje! To jest bez sensu! Frown((
Wiadomość 17 z 19 (650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★★ Newbie
Niestety nic się nie zmieniło - przynajmniej u mnie w FIFIE 19. Frown Właśnie przed chwilą miałem taką sytuację, że po części zawodników kończył sie kontrakt (pozostało 6 mies.). Mimo tego, że ze wszystkimi negocjowałem i że wszystkie negocjacje przebiegły pomyślnie, u części zawodników nadal kontrakt wygasał (ciągle było napisane, że wygaśnie za 6 mies.), Przez co w czasie okienka transferowego jakiś klub zaproponował mojemu zawodnikowi, żeby grał u nich i ja miałem tylko możliwość jeszcze raz z nim uzgodnić kontrakt! I tu jest ten krytyczny błąd, bo tak naprawdę nie mogę go uzgodnić, bo już to robiłem! Więc tak naprawdę można powiedzieć, że jestem pod ścianą i wszystko jest jasne, że nie będzie dalej grał u mnie ten zawodnik w zespole! To jest juz moje drugie podejście jeśli chodzi o karierę menedżera i widzę, że nic się nie zmieniło i znowu mnie zniechęca. SKANDAL!
Wiadomość 18 z 19 (648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z przedłużaniem kontraktów.

★★ Novice

Kontrakt zaproponowany na 2 lata zawsze działa,sprawdzone. Miałem ten sam problem przy automatycznym zleceniu,akceptowałem nowy kontrakt a i tak pozostawało 7 miesięcy do końca. Ręczne negocjacje i proponowanie kontraktu na 2 lata zawsze go przedłuża. Nie wiem jak z większą ilością lat,ale 2 lata to pewniak i zmienia się od razu. Nie wiem tylko dlaczego widnieje 1 rok i 7 miesięcy do końca,skoro jest przedłużony o 2 lata. Niemniej jednak to pomaga.

Wiadomość 19 z 19 (463 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA