Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

autor: klucha26IX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

★ Novice

W zeszłym tygodniu kupiłem na Origin grę Rayman Legends. Aby zainstalować grę trzeba powiązać konto EA z kontem Ubisoft. Niestety, przy próbie powiązania kont wyskakuje komunikat: "Napotkaliśmy problem z powiązaniem Twojego konta Ubisoft z kontem EA. Spróbuj ponownie później." Kontaktowałem się już dwa razy z pomocą techniczną EA i problem miał zostać rozwiązany w przeciągu 3-4 dni. Dziś mija już ósmy dzień a ja dalej nie mogę zagrać w grę za którą zapłaciłem. Czy wyrzuciłem pieniądze w błoto?

Wiadomość 1 z 9 (1 207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

Hero (Retired)
@Lupus9mm

Tu na forum nikt ci nie pomoze z tym problemem kont lepiej od pomocy technicznej EA jednak może spróbuj rozwiazać problem od strony Ubisoftu. Też mozna kontaktowac sie telefonicznie.
https://support.ubisoft.com/en-US/Faqs/000020774/Dane-kontaktowe-Ubisoft
Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 9 (1 192 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

[ Edytowane ]
★ Novice

Oczywiście że kontaktowałem się już wcześniej z Ubisoftem. Konsultant na drętwym chacie od razu stwierdził, że problem leży po stronie Origina i ucinając szybko dyskusję dołączył jakiś link ze stron EA ( które już kilkakrotnie czytałem) o pobieraniu, instalacji i uruchamianiu produktów Ubisoft z Origina itd. itp. Pomoc techniczna Ea przy pierwszej rozmowie również odbiła piłeczkę w stronę Ubisoftu umywając ręce. W końcu przy kolejnej rozmowie trafiłem na kumatą Panią konsultantkę i po ponad 30 minutowej rozmowie telefonicznie problem został rzekomo przekazany wyżej do specjalistów, informatyków itp. Ja dalej czekam i już tracę cierpliwość.

Wiadomość 3 z 9 (1 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

Hero (Retired)
@Lupus9mm

Ten komunikat troche tak wyglada jakby jakis program blokował ci te połaczenie. Moze sprobuj zrobic czysty rozruch komputera,
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/how-to-clean-boot-your-pc/
Nastepnie albo dodaj Origin do wyjatkow w Winows Defender albo wylacz kompletnie wszystkie programy antywirusowe
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028485/windows-10-add-an-exclusion-to-windows-security
i sprobuj teraz połaczyc te konta.

Wiadomość 4 z 9 (1 131 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

★ Novice

Próbowałem Twoich zaleceń i dalej nic. Dzięki za chęci, ale problem leży po stronie EA a nie użytkownika.

Wiadomość 5 z 9 (1 102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

★★★ Newbie

Mam identyczny problem, grę kupiłam parę dni temu i nic nie da się zrobić

Wiadomość 6 z 9 (968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

★★★ Newbie

i ja mam ten sam problem z komunikatem, że nie mogą powiązać konta z ubisoft, ani ze starym ani z nowym Frown

Wiadomość 7 z 9 (899 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

Community Manager

Hej @mhapo85 

 

Jeśli pojawią się problemy z kontem EA (w tym łączeniem go z innymi) najlepiej będzie skontaktować się z nami telefonicznie Standard smile

Wiadomość 8 z 9 (859 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z powiązaniem konta z kotem Ubisoft.

★★★ Newbie
@EA_Kuba Tez mam ten problem i konsultant odsyłał mnie do ubisoftu Standard smile bo nie miał pojęcia o co chodzi
Wiadomość 9 z 9 (511 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem