Problem z połączeniem

autor: BaldursGate2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z połączeniem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, problem występuje na PS4, posiadam PS plus, połączenie z internetem kabel i wifi, router tc7200 z UPC, porty odblokowane, łączy mnie z kontem EA i to tyle, nie działa mi rozgrywka online ani grupy uderzeniowe dodam, że ściągnęłam jeszcze tą dodatkową aplikacje używam jej przez emulator i działa... dosyć dziwnie, a właściwie częściowo, na konto się loguje, na ekranie głównym po kliknięciu grupy uderzeniowe ładuję się trochę długo po czym wywala, że utracono połączenie, klikam ok i mogę wysyłać grupy uderzeniowe, czyli tak jakby się chyba udało połączyć z serwerem, ale ten mnie zaraz wywala i to wszystko cokolwiek innego chce w niej zrobić to zrywa połączenie. Dodam jeszcze, że na kompie origin działa normalnie plus w DAI multiplayer też mi działa.

 

Edytka Tak mi się jeszcze przypomniało, gra co jakiś czas się zacina i NPC jak się z nimi rozmawia lubią sobie gdzieś pójść nie wiem na hebartkę, do kibla albo gazetę poczytać, nie wiem czy to moja postać przynudza czy o co chodzi.

 

Edytka 2 Nie wiem czego to zasługa, ale już wszystko działa grupy można wysyłać werbować itd, a na psie wszystkie itemki odebrane i łączy z serwerami. Temat do zamknięcia.

 

Edytka 3 Serwer załapał, bo UPC zmieniło IPv6 na IPv4, tak jakby ktoś musiał wiedzieć.

Wiadomość 1 z 3 (471 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem

Community Manager (retired)

Cześć @BaldursGate2

 

Dzięki za informację, że gra działa poprawnie. Ma nadzieję, że w przyszłości wszystko będzie śmigać jak należy Wink

 

Powodzenia w dalszym odkrywaniu Andromedy! Star

Wiadomość 2 z 3 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem

★★ Novice

Możesz pomóc? Mam ten sam problem a nie wiem co zrobić aby to działało. Też mam internet z UPC

Wiadomość 3 z 3 (297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem