Dot.: Problem z połączeniem

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z połączeniem

★★★★ Novice

Witam, mam problem z grą, zagram około 6 rund w apexie a w kolejnej rundzie strasznie mi się zacina, (jeżeli chodzi o fps to mam stałe 75) wyskakują mi symbole o problemie z połączeniem między innymi (Packet Loss, Latency, prediction error, oraz rzadko też congestion). W innych grach nie mam takich problemów z internetem. Tylko w apexie, próbowałem już wiele sposobów między innymi takich jak reinstal gry lub wyłączenie orgin w grze i nadal tak samo, ustawienia graficzne też zmieniałem na minimum i nadal tak mam. Można to jakoś naprawić ? 

Wiadomość 1 z 4 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem

Community Manager

Hej @FilipJ5428 

 

Wczoraj w nocy został wydany hotfix do gry poprawiający jej stabilność. Pobierz aktualizację i powiedz nam czy problem występuje nadal. 

Wiadomość 2 z 4 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem

★★★★ Novice

Niby jest lepiej ale i tak po około 9 rund nadal wyskakują mi dosłownie wszystkie te błędy o połączeniu internetowym. Przypominam że w innych grach wszystko jest dobrze tylko nie w apexie.

Wiadomość 3 z 4 (343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z połączeniem

Community Manager

Hej @FilipJ5428 

 

Upewnij się zatem, że na Twoim routerze otwarte są odpowiednie porty:

 

https://help.ea.com/pl/help/faq/opening-tcp-or-udp-ports-for-connection-issues/#apexlegends

 

Dodatkowo jeśli wcześniej nie wykonywałeś żadnych kroków, aby zoptymalizować połączenie wykonaj poniższe:

 

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

Wiadomość 4 z 4 (330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem