Dot.: Problem z połączeniem z serwerami EA.

autor: CinuuuMajster
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z połączeniem z serwerami EA.

★ Novice

Witam, gra nie chcę nawiązać połączenia z serwerami EA. Wciskając "Gra Online" w menu głównym, wyskakuje mi okienko że muszę się połączyć z serwerami EA. Klikając "połącz", gra chwilę próbuje i znowu pokazuje ten komunikat. Mam tak od samego początku, posiadam również NFS 2015 i w nim wszystko działa jak należy.

Wiadomość 1 z 5 (1 094 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem z serwerami EA.

Hej,

Na początek sugeruję wykonać standardowe kroki, których wykonanie może pomóc w rozwiązaniu problemu.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki
  3. Otwieranie portów - NFS Payback

Szczególnie skup się na krokach związanych z protokołem IPv oraz ustawieniami NAT. W tym przypadku konieczny może być kontakt z dostawcą internetu.

Wiadomość 2 z 5 (1 088 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem z serwerami EA.

★ Novice

Próbowałem wszystkiego, każdą możliwą opcje i dalej nic :/

Wiadomość 3 z 5 (1 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem z serwerami EA.

Community Manager (retired)

@CinuuuMajster

 

Jeśli otrzymujesz komunikat, iż nie można się połączyć  z serwerami EA a Twoim dostawcą internetu jest UPC, musisz zadzwonić do nich aby zmienili wersję protokołu internetowego, według poradnika:

 

Wersja protokołu internetowego:

 

Jeśli w ogóle nie macie połączenie z serwerami Sprawdźcie również wersję protokołu internetowego (IPv) gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje "Brakiem połączenia z serwerami......"   

 

Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6.

 

 

Hotspot mobilny - jeśli nadal problem będzie występować, użyj mobilnej sieci i sprawdź czy dochodzi do połączenia, celem wykluczenia problemu po stronie Twojego dostawcy.

Wiadomość 4 z 5 (1 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem z serwerami EA.

[ Edytowane ]
★ Novice

Z urządzeń mobilnych jest tak samo. Adresy IPv mam zaznaczone 2, IPv4 i IPv6, odznaczałem jeden i drugi. Dzisiaj zauważyłem że w SIMS 4 mam ten sam problem, nie mogę wejść w społeczność, w galerii. Moim dostawcą internetu nie jest UPC. W załączniku dołączam test z programu OUTrace.
.

Wiadomość 5 z 5 (1 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem