Problem z połączeniem się z serwerami APEX

autor: AhmedPL00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z połączeniem się z serwerami APEX

★ Novice

Witam,

Tak jak w temacie mam problem aby połączyć się z serwerami Apex. Gdy włączam grę wszystko działa w porządku i jeżeli chcę grać ze znajomymi, z grą łączy się tylko osoba która zakładała lobby. Pozostałe osoby wracają do menu głównego i tak jakby nadal są w tej samej grupie tylko że jedna z nich jest już w grze i wybiera postać.Rozgrywka bez znajomych nie stanowi żadnego problemu gra działa płynnie i bez żadnych przeszkód. Dodam jeszcze że gramy na jednej sieci jeśli to może stanowić jakiś problem.

Wiadomość 1 z 2 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z połączeniem się z serwerami APEX

★ Novice

Właśnie ogarnąłem że jest to problem związany z internetem. Korzystam z internetu Wojskowej Akademii Technicznej, a problem jest powodowany jakąś blokadą tylko nie wiem dlaczego dzieje się tak że grając samemu nie mam żadnych problemów. Udostępniając internet z telefonu znów nie było problemu aby grać razem. Czy jest tu ktoś kto może byłby w stanie wymyśleć jak mogę coś zrobić aby działało to normalnie cały czas?

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (213 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z połączeniem się z serwerami APEX

★ Novice

Właśnie ogarnąłem że jest to problem związany z internetem. Korzystam z internetu Wojskowej Akademii Technicznej, a problem jest powodowany jakąś blokadą tylko nie wiem dlaczego dzieje się tak że grając samemu nie mam żadnych problemów. Udostępniając internet z telefonu znów nie było problemu aby grać razem. Czy jest tu ktoś kto może byłby w stanie wymyśleć jak mogę coś zrobić aby działało to normalnie cały czas?

 

Wiadomość 2 z 2 (214 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem