Problem z pobraniem BF1

autor: grigixd34
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z pobraniem BF1

★★ Novice


Witam,
Kilka dni temu zakupiłem grę Battlefield 1, niestety mam problem z pobraniem gry do 100%, pierwsze pobieranie zakończyłem gdy podczas 99% i 25mb pozostałych do pobrania, wracało do 97%, i to kilkukrotnie. Anulowałem i rozpocząłem pobierać drugi raz, tym razem pobieranie zakończyło się na 3% a prędkość pobierania wskazuje 0 B/s mimo dobrego dostępu do internetu. 

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam. Standard smile

Wiadomość 1 z 7 (1 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z pobraniem BF1

★★ Novice

Każdemu dziekuję za dobre rady ale jak ktoś będzie miał problem to niech spróbuje zakładka Origin/ustawienia aplikacji/Diagnostyka i tam wlączamy  pobieranie w trybie bezpiecznym mi to pomogło

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (1 056 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z pobraniem BF1

Witaj 

 

Na początek upewnij się, że lokalizacja folderów gier w ustawieniach Origin zgadza się z miejscem Twoich folderów:

Origin>Ustawienia aplikacji> Instalacje i zapisane stany gry

Jeśli już upewniłeś się, że wszystko się zgadza przejrzyj poniższe kroki i porównaj czy wcześniej zrobiłeś wszystko tak samo Standard smile

  1. Włącz pobieranie gry i od razu je zatrzymaj. (Spowoduje to utworzenie nowego folderu gry)
  2. Przenieś wszystkie pliki gry z poprzedniego do nowo utworzonego folderu.
  3. Wznów pobieranie.

Jeżeli wszystko zrobiłeś tak samo, a pobranie reszty plików będzie konieczne, obawiam się, że nie będziesz mógł tego ominąć.

Napisz jeszcze kiedy ostatnio uruchamiałeś grę? Być może od tego czasu gra miała aktualizację, którą trzeba teraz pobrać

 

Możesz także spróbować uruchomienia aplikacji touchup.exe (C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 1\__Installer -> touchup.exe)

Wiadomość 2 z 7 (1 016 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobraniem BF1

★★ Novice
wszystko zrobiłem tak sama a co do odpalenia to wczoraj odpaliłem jak było 99%
Wiadomość 3 z 7 (1 012 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem BF1

Rozumiem, że problem wciąż jest nierozwiązany, tak?

Na początek radziłbym ręcznie odinstalować Origina i pobrać oraz zainstalować jego najnowszą wersję.

Wiadomość 4 z 7 (1 004 wyświetleń)

Dot.: Problem z pobraniem BF1

★★ Novice

No niestety ciągle się tak dzieje odinstalowałem origina i znowu go zaintalowałem teraz pobieram i tak samo jest chwile dobrze a potem 0b/s

 

Wiadomość 5 z 7 (1 000 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem BF1

Community Manager (retired)

@grigixd34 Hej!

 

Sprawdź jeszcze czy inne aplikacje w tle, nie wykorzystują łącza i przepustowości: Steam, Uplay, GOG i inne. 

 

Z dodatkowych obejść, które już tu były wymienione, spróbuj poniższego:

 

Edycja pliku EACore.ini (katalog Origin, domyślnie C:\Pliki Programów (x86)\Origin) 

 

Wpisz poniższe wartości do tego pliku (filmik poniżej)

[connection]
EnvironmentName=production

[Feature]
CdnOverride=akamai

 

Spoiler

 Powodzenia!

 

Wiadomość 6 z 7 (981 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem BF1

★★ Novice

Każdemu dziekuję za dobre rady ale jak ktoś będzie miał problem to niech spróbuje zakładka Origin/ustawienia aplikacji/Diagnostyka i tam wlączamy  pobieranie w trybie bezpiecznym mi to pomogło

Wiadomość 7 z 7 (1 057 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem