Dot.: Problem z płynnością gry

autor: Stryju1982
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★★★ Novice

Są żółte prostokąty, zapisy w chmurze wyłączyłem.

Wiadomość 11 z 21 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płynnością gry

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Trzy prostokąty oznaczają spadki fps.
Twoj pc ledwie spelnia minimalne wymagania gry jezeli chcesz grac na wyzszych ustawieniach graficznych.Próbowałeś jakoś optymalizować gre poprzez poradniki jak np https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/BF-V-Multi-Spadki-FPS-obejscia-i-informacja/td-p/71645...   ?
polecam zmiane w rejestrze, dodatkowo probuj ze zmiana aktywacji dx12/wylacz hdr oraz synchro pionowe/wlacz ograniczenie pamieci graficznej oraz ustaw jakosc grafiki na najnizsza.Wylacz takze aberacje chromatyczna i inne efekty obciazajace pc

Wiadomość 12 z 21 (703 wyświetleń)

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★★★ Novice

Próbowałem już wiele takich poradników. Kombinowałem w ustawieniach, wiem, że może wydawać się to dziwne, ale na niższych ustawieniach było jeszcze gorzej. Uważam, że na mój komputer jest w stanie spokojnie "udźwignąć" tą grę bo np. mój kolega ma gorszy sprzęt ode mnie, a w Battlefield 1 gra w stabilnej ilości FPS. Przypominam, że ten problem miałem też w Battlefield 1

Wiadomość 13 z 21 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★ Apprentice

https://www.youtube.com/watch?v=hMvCbtbi_dQ&t=51s tego probowałeś?
zmieniales profil xmp dla ramu w bios?

pobierz najnowsze aktualizacje
 https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
Jezeli to nie pomoze to wina lezy po stronie procesora gdyz gra jest zoptymalizowana pod minimum 6 rdzeni, a twoj posiada 4 co wystarczy ale do normalnej rozgrywki w trybie single.

Wiadomość 14 z 21 (1 341 wyświetleń)

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★★★ Novice

Próbowałem już takie "poradniki", system jest w najnowszej wersji. Nie jest stałe 60 FPS ale jest lepiej niż było na początku. Mogłoby być lepiej ale nie jest najgorzej. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, a szczególnie tobie ShovvMeSomeLove bo chyba najbardziej się tutaj udzielałeś. Dzięki wszystkim za pomoc

Wiadomość 15 z 21 (648 wyświetleń)

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★ Novice

Ja po ostatniej aktualizacji i dodaniu mapy MARITA mam taki problem, widoczny szczególnie podczas biegania, że mimo iż gra ma ciągłe 60 fpsów, to co kilka sekund jakbym na chwilę biegł w miejscu, a za sekundę już dalej normalnie biegnie i tak znów co parę sekund dziwne zwolnienie postaci. Czy ma ktoś z Was coś podobnego? Do tej pory było normalnie, nigdy tego nie zauważyłem, a teraz nie mogę przez to grać, bo w tym momencie zwolnienia postać często nie reaguje, np. na podskok, czy kucnięcie. O CO KAMAN?

Wiadomość 16 z 21 (641 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★ Apprentice

stryju utworz nowy temat i skopiuj to co tu napisales a byc moze jest ktos kto juz sie z tym spotkal i latwiej bedzie mu ciebie znalezc oraz podeslij dx diag
ja osobiscie nic o tym nie wiem ale poszperam

Wiadomość 17 z 21 (627 wyświetleń)

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★ Novice

ok, dzięki, tak zrobie, pozdrawiam

Wiadomość 18 z 21 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płynnością gry

★★★ Novice

mój dxdiag

Wiadomość 19 z 21 (606 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z płynnością gry

★★ Novice

Problemem może być też mała ilość RAMu. Też miałem takie spadki i po dokupieniu nowej kośći problem ustąpił.

Wiadomość 20 z 21 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem