Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Newbie

Tak jak w tytule. Przeglądałem forum sto razy naprawiałem sposobami zawartymi w tematach. Zaczeło się od ostatniej aktualizacji. najpierw wyskakiwal inny komunikat z problemem tego pliku api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll udało mi sie to naprawić reinstalując biblioteki c++ od 2010 zaczynając na 2017 kończąc, zaktulizowałem wszystkie sterowniki, zaktualizowałem system windows (7 sp1) reinstalowałem origina wiele razy posunełem się nawet do tego żeby ściągnąć msvcp140.dll jako osobny plik i wrzucić go do folderu ale wtedy wyskakuje błąd o treści 0xc000007b. Nie mam już dosłownie żadnego rozwiązania. Wszystko jest zaktualizowane poinstalowane od nowa cały komputer przetrzepałem pod względem akutaliacji/reinstalacji pakietów c++, directx-a (11), sterowników do grafiki etc. etc.poprostu już nie mam pojęcia co robić. Przeszukałem forum i zauważyłem że nie jest to odosobniony problem. A walcze z nim już od tygodnia. Najlepsze jest to że mam dodatkowo starego laptopa nie aktualizowanego chyba od roku i jedyne co zrobiłem to odpaliłem go zaktulizowałem origina i wszystko śmiga.Ma ktoś jakieś pomysły?

Wiadomość 1 z 21 (145 900 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Newbie

Ponownie robiona reinstalacja wszystkiego. Od podstaw. Usunełem wszystko czyściłem biblioteki zainstalowałem od nowa problem sie powtórzyl przeinstalowałem origina tym razem zaznaczając opcje instalacji bety origina. O dziwo pomogło i problemy znikły. U kumpla było to samo zrobił jak ja i też zadziałało. Coś jest z normalną obecną wersją origina skoro na becie działa to normalnie.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 21 (155 502 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

Witaj 

 

Zainstalowanie plików Visual C++ powinno rozwiązać problem. Instalacja x86 jak i x64

Po instalacji wspomnianych plików, uruchom ponownie swój komputer oraz uruchom program Origin jako administrator.

 

Oraz odsyłam cię do tego tematu:https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/your-vc-runtime-package-has-not-installed-correctly-err...

Wiadomość 2 z 21 (145 872 wyświetleń)

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Newbie

Prosze przeczytać temat ponownie. Robiłem to kilkakrotnie z różnymi wersjami. Nic nie pomaga

Wiadomość 3 z 21 (145 869 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★★ Novice

Nie ma na to innej opcji musisz zainstalować Visuale od 2005 do 2017 w wersji x86 i x64. Nie ma opcji żeby to nie działało, ponieważ ja miałem identyczny problem.

 

Poniżej link do wszystkich pakietów które pobierzesz pokolei. tylko najpierw usuń wszystkie zainstalowane i zresetuj kompa przed instalacją nowych.

 

Microsoft visual

Wiadomość 4 z 21 (145 856 wyświetleń)

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Newbie

Ponownie robiona reinstalacja wszystkiego. Od podstaw. Usunełem wszystko czyściłem biblioteki zainstalowałem od nowa problem sie powtórzyl przeinstalowałem origina tym razem zaznaczając opcje instalacji bety origina. O dziwo pomogło i problemy znikły. U kumpla było to samo zrobił jak ja i też zadziałało. Coś jest z normalną obecną wersją origina skoro na becie działa to normalnie.

Wiadomość 5 z 21 (155 503 wyświetleń)

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★★ Novice

To nie wina Origina, wystarczyło pobrać aktualizację Windows.

Wiadomość 6 z 21 (140 650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Pro

WItam

 

@MrKepis

@TriDeceth

@SylwesterSpalony

 

w moim przypadku wystarczyło pobrać i zainstalować :

-

Microsoft Visual C++ Redistributable w wersji x64 i x86

 

Pozdrawiam,

Sebastian, wieloletni fan osiągnięć Origin

Wiadomość 7 z 21 (137 660 wyświetleń)

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Newbie

Odinstalowałam visual C++, zainstalowałam aktualizacje Windows 7, zainstalowałam visual C++ i wszystko działa Standard smile

Wiadomość 8 z 21 (121 946 wyświetleń)

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Pro

@ryska1308  no i fajno Standard smile

Wiadomość 9 z 21 (121 791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z plikiem msvcp 140.dll

★★★ Newbie

tylko szkoda że każdy inny program i gra oprucz origin nie działa 

Wiadomość 10 z 21 (106 394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem