Problem z padem ps4 FIFA 20

autor: 84RTEK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z padem ps4 FIFA 20

★★ Novice

Problem wygląda w taki sposób że mam podłączonego pada od ps4 do PC przez DS4Windows i w fifie 20 pad mi "wariuje". Automatycznie w menu kieruje mi cały czas w lewy górny róg, tak jakbym trzymał analog skierowany w lewy górny róg. W samym meczu lub w innych grach takiego problemu nie mam, lecz w menu nie da się poruszać. 

Wiadomość 1 z 8 (9 097 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★★ Novice

Mam rozwiązanie! Tylko szukałem na forum angielskim i próbowałem paru sposobów więc nie wiem który działa. Jeden z nich który jest najbardziej prawdopodobny to wyłączenie fify oraz pada, wejście w settings w DS4 następnie Hide ds4 controller musi być zaznaczony, następnie dodałem fifę do gier na steam i uruchomiłem grę przez steam i działa. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 8 (9 055 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★ Novice

Mam to samo, ktoś się jak rozwiązać problem ?

Wiadomość 2 z 8 (9 071 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★★ Novice

Mam rozwiązanie! Tylko szukałem na forum angielskim i próbowałem paru sposobów więc nie wiem który działa. Jeden z nich który jest najbardziej prawdopodobny to wyłączenie fify oraz pada, wejście w settings w DS4 następnie Hide ds4 controller musi być zaznaczony, następnie dodałem fifę do gier na steam i uruchomiłem grę przez steam i działa. 

Wiadomość 3 z 8 (9 056 wyświetleń)

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★★ Novice
@84RTEK nagrasz jakiś poradnik?bo mi nie działa
Wiadomość 4 z 8 (9 048 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★ Novice

To rozwiązanie @84RTEK mi pomogło 

Wiadomość 5 z 8 (9 026 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★★ Novice

Witam mam fife 20 i pada od ps4 siedzę już nad tym problemem 2 dni i już mam dość a mianowicie mój pad szaleje w menu górą to dól ,a dol to góra na przycisku ,,kólko" idziemy w lewo na prawym krzyżyku się akceptuje wszystko jednym słowem cały pad jest zle poustawiany. Próbowałem przez dwa emulatory nic nie pomogło!!! Pomoże ktoś

Wiadomość 6 z 8 (9 009 wyświetleń)

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

Community Manager

Dzięki za informacje @84RTEK Standard smile

Wiadomość 7 z 8 (8 921 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z padem ps4 FIFA 20

★★★ Newbie

gdzie znajde te ustawienia do DS4 ?

Wiadomość 8 z 8 (5 975 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA