Problem z osiągnieciami w bf5

autor: KostorFrags
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z osiągnieciami w bf5

★ Novice

Witam mam problem z bf5 otóż tak jakby levelowanie broni i klasy mi nie działa. Mimo że odblokowałem 10 poziom broni nie mam dostępu do skórek za 7. Tak samo z klasą po oblokowaniu stopnia za który dostaje się broń dalej mam ją niedostępną mimo ukończonego meczu i resetach gry. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 2 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z osiągnieciami w bf5

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @KostorFrags

 

Odblokowane skórki oraz broń musisz odebrać w zakładce "Uzbrojenie". Sprawdź czy wspomniane przez Ciebie nagrody nie czekają na Ciebie właśnie tam Standard smile. Jeśli problem nie ustąpił i nadal nie otrzymałeś wspomnianych przedmiotów w grze prześlij nam zrzuty ekranu ukazujące zablokowane przedmioty.

 


ed. 03/04/2019

Zakładam, że udało Ci się rozwiązać problem na podstawie mojej odpowiedzi. Oznaczę ją jako rozwiązanie, daj nam znać jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (331 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z osiągnieciami w bf5

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @KostorFrags

 

Odblokowane skórki oraz broń musisz odebrać w zakładce "Uzbrojenie". Sprawdź czy wspomniane przez Ciebie nagrody nie czekają na Ciebie właśnie tam Standard smile. Jeśli problem nie ustąpił i nadal nie otrzymałeś wspomnianych przedmiotów w grze prześlij nam zrzuty ekranu ukazujące zablokowane przedmioty.

 


ed. 03/04/2019

Zakładam, że udało Ci się rozwiązać problem na podstawie mojej odpowiedzi. Oznaczę ją jako rozwiązanie, daj nam znać jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (332 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem