Dot.: Problem z odpaleniem gry

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z odpaleniem gry

★★★ Newbie

Dzień dobry.

Wcześniej grałem codziennie w fife na laptopie ale kupiłem PC więc laptop poszedł na *. Po jakimś roku czasu wróciłem do tego samego laptopa chcąc odpalić fife i wyskakuje mi taki błąd (załącznik). Ściągnąłem nawet ostatnią wersje z grudnia 457.51 dla gtx860m i nic to nie dało..  W załączniku zamieszczam jeszcze zdjęcie iż DX11 jest więc nie wiem o co chodzi. Ogólnie nikt nie grzebał wcześniej w laptopie tylko leżał i się kurzył. Dopowiem jeszcze że wczoraj specjalnie usunąłem grę i zainstalowałem od nowa ale problem nie znikł. Wszystkie aktualizacje jak windows update zostały zrobione.Windows 8.1 64bit

Wiadomość 1 z 4 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z odpaleniem gry

Witaj @Olber 

 

Chodzi Tobie o fife 20 czy 21? Bo  jeśli 21, to na Windows 8 nie ruszy, bo gra wymaga windows 10.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (362 wyświetleń)

Dot.: Problem z odpaleniem gry

★★★ Newbie

Chodzi o fife 20. Tłumaczę że grałem wcześniej na tym samym sprzęcie w tę samą fife i właśnie jak ostatnio wróciłem do tego laptopa to dzieją sie takie rzeczy.

Wiadomość 3 z 4 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z odpaleniem gry

@Olber 

 

Sprawdź  kroki  z tego  tematu.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (327 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA