Dot.: Nie mogę odblokować broni

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★★ Novice

Mam ten sam problem z odblokowaniem broni szturmowiec ranga 6 a nie moge odblokowac broni z rangi 1 i tak na kazdej klasie 

Wiadomość 11 z 25 (1 188 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★ Novice
@EA_Kuba  A jesteś w stanie doprecyzować kiedy to się stanie? Bo zgłaszam ten problem od 3 dni i powoli odechciewa się grać, jeżeli czekasz na jakąś broń albo wyposażenie, a nie możesz z niej później korzystać. Zamiast frustracji jest wiele innych gier które mnie nie zawiodą i można poczekać grając w nie, aż rozwiążecie ten problem 
Wiadomość 12 z 25 (1 177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★ Novice
@Gabsdon1607 U mnie ten problem pojawił się w sobotę
Wiadomość 13 z 25 (1 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z odblokowaniem broni

★★ Novice

U mnie również problem pojawił się w sobotę, dodam, tyle że problem pojawił się u mnie, gdy zacząłem grać nową klasą, którą nigdy dotąd nie grałem.

Wiadomość 14 z 25 (1 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

Community Manager

@Gabsdon1607 Póki co nie jestem w stanie określić kiedy dokładnie problem zostanie rozwiązany. Studio pracuje nad rozwiązaniem tego problemu w możliwe najkrótszym czasie.

Wiadomość 15 z 25 (1 137 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

[ Edytowane ]
★ Novice

U mnie już zadziałało, przed chwilą sprawdzałem. Nie grałem teraz, wiec nie wiem, czy kolejną progresję będzie naliczać już regularnie, ale do tego punktu powinniście mieć zaktualizowane Standard smile

 

Edit: Jednak to nie koniec tematu, nie dodało wszystkiego. Progres mocno ruszył, ale na niektórych klasach wyposażenie dalej jest niedostępne kilka poziomów klasy wstecz. Czekamy Standard smile

Wiadomość 16 z 25 (1 115 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★ Novice
@EA_Kuba Już wszystko działa Large smile
Wiadomość 17 z 25 (1 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Nie mogę odblokować broni

Community Manager

Otrzymaliśmy informacje o tym, że problem z opóźnieniami w naliczaniu statystyk i odblokowań, który pojawił się w miniony weekend został rozwiązany. Opóźnienia były spowodowane dłuższym niż zazwyczaj naliczaniem wyniku po zakończonym meczu. Po rozegraniu kilku rund wszystko powinno wrócić do normy. Standard smile Dziękujemy za Waszą cierpliwość w czasie, gdy rozwiązywaliśmy ten problem :eahigh_file: 

 

Wiadomość 18 z 25 (2 790 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★★★ Newbie

problem dalej wystepuje mam 5-6 rangi we wszystkich klasach a bronie z 3 lvl i 5 takie jak pistolety dalej zablokowane

Wiadomość 19 z 25 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★★★★★ Guide

Awansuj dana klasą poziom wyżej Standard smile i zobacz czy Ci nie odblokuje.

Wiadomość 20 z 25 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem