Problem z odblokowaniem broni

autor: awokaadoo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z odblokowaniem broni

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Mam medyka na randze 6, a nie moge odblokować broni z rangi 1. Zawsze pisze "Dostępne w następnej rundzie", natomiast w tej następnej rundzie też nie jest odblokowane. Kiedy wracam do menu, to pisze "Przyznawane przy medyk ranga 1. Jak to naprawić, i czy tylko ja mam ten błąd?

 

Wiadomość 1 z 25 (2 062 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę odblokować broni

Community Manager

Otrzymaliśmy informacje o tym, że problem z opóźnieniami w naliczaniu statystyk i odblokowań, który pojawił się w miniony weekend został rozwiązany. Opóźnienia były spowodowane dłuższym niż zazwyczaj naliczaniem wyniku po zakończonym meczu. Po rozegraniu kilku rund wszystko powinno wrócić do normy. Standard smile Dziękujemy za Waszą cierpliwość w czasie, gdy rozwiązywaliśmy ten problem :eahigh_file: 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 18 z 25 (2 752 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★★ Novice

Mam ten sam problem tylko że z kamuflażami, mam poziom broni 4 a nie mam odblokowanych skórek z poziomu 1. I tak jest ze wszystkimi nowymi broniami z jakimi zaczynam grać. 

Wiadomość 2 z 25 (2 025 wyświetleń)

Gra nie zapisuje postępu w multi

★ Novice

Witam wszystkich, mam problem z nowym BF'em gra, nie zapisuje postępu w multi. Nie mogę dodać do wyposażenia nowych broni czy ulepszeń, chociaż mam 6 poziom i w teorii mogę kupić nowy karabin, lub czołg. Rzeczy są odblokowane, ale nie mogę ich dodać do wyposażenia. Czy ktoś wie jak zaktualizować statystyki lub naprawić ten problem

Wiadomość 3 z 25 (1 934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★★★★★ Newbie

Mam też ten problem szturmowiec ranga 12 a nie odblokowało gadżetu z 9 rangi

Wiadomość 4 z 25 (2 018 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę odblokować broni

★★★★★ Newbie

nie jestem pewien, ale też za rangi chyba pieniędzy nie daje

Wiadomość 5 z 25 (2 011 wyświetleń)

Nie daje expa pokazuje id

★★★ Newbie

Siemka , mam problem związany z expem i odblokowaniem broni. Zagrałem z 3 mecze wszystko bylo dobrze na daną klasę szedł exp jak i na broń. Podczas zakończenia 4 meczu jak jest podsumowanie ile expa się dostało itd nic nie pokazało jedynie komunikat o id. O co chodziło.

?

Z góry dzieki 

Wiadomość 6 z 25 (1 938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z odblokowamiem broni

★★★ Newbie

Mam  problem gram supportem na poz 10 a nie mam ani lugera ani broni białej z niższych poziomów. Mam też problem z perkami do broni ubraniami punktami kompani pojazdami. Ta gra jest strasznie zabugowana. Czasem wystarczy by wyjść do menu pomijając pokaz statystyk po bitwie. Ea zróbcie coś z tym 

Wiadomość 7 z 25 (1 929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Nie można odblokować broni itp.

★★★ Newbie

Statystyki po meczu nie zapisują się na żadnej z klas przez co nie można odblokować broni itp...  Problem pojawił się dziś i trwa do teraz.

Mimo, że mam np.6 lvl na jednej z klas to i tak wszystko co powinienem zdobyć z 2lv, 4 lvl itd. Jest zablokowane.

Nie wiem czy to bug, czy problem wynikający z jakiejś aktualizacji, ale odechciewa się grać przez takie błędy 😞

Wiadomość 8 z 25 (1 949 wyświetleń)

Dot.: Nie można odblokować broni itp.

★★★★★ Newbie
@BagietMajster Też mam ten problem da się zresetować konto?
Wiadomość 9 z 25 (1 912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę odblokować broni

Community Manager

Połączyłem kilka wątków poruszających ten sam problem w jeden. 

 

Dziękuję za Wasze zgłoszenia, otrzymujemy informacje na temat podobnych problemów od innych użytkowników. Informacje na ten temat przekażemy do odpowiednich zespołów i jeśli pojawią się dodatkowe informacje - dam znać Standard smile

Wiadomość 10 z 25 (1 896 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem