Problem z nagrodą z Operacji

autor: Hritz_Ooal_Gown
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Novice

Dzień dobry. Mam dziwny problem, albo po prostu czegoś nie rozumiem. Chodzi o nagrodę z Operacji z tego tygodnia. Mimo, że mam już dosłownie wszystkie wyzwania do StuG IV to nie dostałem go. Resetowałem grę, resetowałem komputer, przeszukiwałem swoją kompanię i ładunki, ale mimo to nie mogę go znaleźć.

 

Wiadomość 1 z 21 (754 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★ Guide

Spróbuj zaznaczyć jakiś pojazd(niemiecki) i masz komendę czy zamienić i wtedy zaznaczasz że tak i powinna Ci  się wyświetlić lista pojazdów  które posiadasz

Wiadomość 2 z 21 (738 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Novice

W tym rzecz, że sprawdzałem tam i nic. Dla pewności zajrzałem teraz do gry i przeszukałem znowu wszystkie opcje i nadal nic.

Wiadomość 3 z 21 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Newbie

Mam tak samo. Dodatkowo sprawdziłem poprawność plików. Nigdzie go nie ma.

Wiadomość 4 z 21 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★ Novice
Również to samo. Dziś zgłaszałem to w "błędach" lecz temat zamknięto i zero odzewu ze strony EA
Wiadomość 5 z 21 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Newbie

Dokładnie to samo, choć u siebie zakładam że problem wziął się z tego że miałem 8/20 zabójstw na ostatnim etapie w momencie aktualizacji z 20 na 5.
Po wejściu miałem już zaznaczone jako "wykonane" ale zgodnie z poradami wykonałem jeszcze kilka zabójstw w tym stylu za co pokazał się monit że wykonano zadanie pancerna pięść.
W sumie to by było na tyle, bo taki monit mogę dostać teraz w każdej grze jednorazowo po pierwszym zabójstwie pojazdem w ruchu podczas atakowania celu (Zgodnie z warunkami wyzwania) a StuG-a dalej nie ma.

Wiadomość 6 z 21 (713 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Novice

Czyli będzie trzeba poczekać sobie dopóki rozwiążą problem. Mam też nadzieję, że nie oleją takich graczy jak my, którzy nie dostali go. Do tego został raptem dzień do końca, więc nie wiadomo jak nas zaliczą, czy do tych, którzy nie zrobili wyzwań na czas czy jednak pomyślą.

Wiadomość 7 z 21 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Newbie

Właściwie opisując cała sytuację. To miałem 18/20 zabójstw i grałem na serwerze gdzie dobiłem te dwa fragi a nawet więcej następnie utraciłem połączenie z serwerem jak nacisnąłem ok gra poprosiła mnie o pobranie nowej zawartości. Pobrałem, wchodzę w Teatry i widzę 5\5 (co już wywołało lekkie rozdrażnienie bo tak naprawdę zrobiłem 20/20, pierwsza myśl "Teraz? Serio?"), wszedłem wiec w ładunki pusto, w czołgach siły osi pusto. Uruchomiłem ponownie BFV, dalej nic  i na końcu sprawdziłem zgodność plików, ale i to nie przyniosło skutku. Nawet dzisiaj przed napisaniem tego postu sprawdziłem. Mam nadzieje że EA nie oleje takich graczy bo trochę wysiłku mnie kosztowało zrobienie tych wszystkich zadań gdyż nie gram często pojazdami a wymagały one jakichkolwiek umiejętności których mi brak. Nie chciałbym potem kupować rzeczy które tak naprawdę wygrałem.

Wiadomość 8 z 21 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★★ Newbie

W moim przypadku sprawę rozwiązała bardzo miła Pani z pomocy technicznej EA. Wysłałem zgłoszenie z oddzwonieniem i kobitka przyznała mi tą nagrodę.

Wiadomość 9 z 21 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z nagrodą z Operacji

★★ Novice

Ja przed chwilą dzwoniłem i ponoć będą później oddawać i się im przypominać....

Wiadomość 10 z 21 (697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem