Problem z myszka apex legends

autor: Ekash_Cocaine
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z myszka apex legends

★ Novice

Witam, mój problem polega na tym ze na ekranie podczas gry apex legends widnieje kursor myszki. Moga nia ruszać, ale nie reaguje kamera w grze. Robiłem wszystko reinstalowalem gre wyłączałem originie w grze reinstalowalem sterowniki myszki zmieniałem porty USB. Dodam jeszcze ze czasami kamera sama idzie w gore niezależnie od tego jak ruszę myszka. 

Wiadomość 1 z 2 (983 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z myszka apex legends

Community Manager

Hej @Ekash_Cocaine 

 

Problem z kursorem myszki może być również powodowany przez inny program wykorzystujący nakładki (np. Discord), na czas uruchamiania gry powyłączaj (najlepiej z poziomu menedżera zadań wszystkie niepotrzebne programy i uruchom grę ponownie). 

 

Grasz na laptopie? Sprawdź ten wątek Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (928 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z myszka apex legends

Community Manager

Hej @Ekash_Cocaine 

 

Problem z kursorem myszki może być również powodowany przez inny program wykorzystujący nakładki (np. Discord), na czas uruchamiania gry powyłączaj (najlepiej z poziomu menedżera zadań wszystkie niepotrzebne programy i uruchom grę ponownie). 

 

Grasz na laptopie? Sprawdź ten wątek Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (929 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem