Problem z mecz towarzyski online ps4/ fifa19

autor: Wajper92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z mecz towarzyski online ps4/ fifa19

★★★ Newbie

Witam. Mój problem dotyczy rozgrywania meczów towarzyskich online z określonym znajomym. Przy próbie połączenia, niezależnie w którą stronę, jeden z graczy ma widok wyboru drużyn, drugi natomiast jedynie widok stadionu w tle. Po krótkim czasie następuje komunikat, że gracz upuścił mecz.
Jeżeli chodzi o kwestie techniczne wszelkie kroki z AnswersHQ zostały przeprowadzone.
Dane techniczne dotyczące obydwu graczy.
- internet LTE, połączenie bezprzewodowe. Wg operatora, żadne porty nie są przez niego blokowane.
- wszystkie inne funkcje sieciowe jak, PS Network, sezon współpracy online (!!!) działają bez zarzutu. Problem dotyczy jedynie meczu towarzyskiego online. Stąd stan połączenia powinien być wystarczający, skoro można rozegrać mecz sezonu współpracy.
- adres ip obydwu konsol ustawiony na sztywno
- DNS-y ustawione na Google
- NAT typ 2
- adres ip obydwu konsol wrzucony pod DMZ
- UpnP włączony
- porty dla PS4 oraz Fify 19 odblokowane
- adres IP ipv4

Proszę o support jakie jeszcze kroki mogą zostać podjęte w tej sprawie. Co raz mniej rzeczy wskazuje na problem z siecią, ponieważ jak wspominałem wszelkie inne usługi i tryby gry online działają bez zarzutu.
Wszelkie potrzebne dodatkowe dane techniczne zostaną przeze mnie dosłane.
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 1 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA