Problem z matchmaking - nie mam na to wpływu

autor: Roszkoszny
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z matchmaking - nie mam na to wpływu

★★★★ Novice

Witam.

Jakieś 7 albo 8 tygodni temu kiedy wyszedł 2 sezon zgłaszałem ten problem i nic się nie zmieniło do tej pory.

Problem polega na tym że gra dobiera mi graczy czy to ranked, czy zwykły na prawdę słabych, po statystykach widać że dopiero zaczynają przygądę z Apex, a ja mam już dość pojedynków 1v3 przeciwko graczom, którzy widać dłużej grają nawet ode mnie i mają ponad 1k albo 2k zabójstw. Gra nie przynosi mi żadnej satysfakcji mimo że bym chciał, bo ją lubię.

Na 10 rozegranych gier mam 4/5 słaby zespół, reszta to słaby drop albo loot

Dalej dojdę chowając się i czekając aż się wszyscy powybijają, ale przecież nie na tym ta gra polega.

Zróbcie coś z matchmaking, albo trzeba będzie szukać czegoś bardziej zbalansowanego.

Wiadomość 1 z 3 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z matchmaking - nie mam na to wpływu

★★★ Novice

Mam to samo matchmaking chyba jest losowy nie dobiera Ci graczy pod wzgledem umiejetnosci 
bo czy gram sam czy z 1 znajomym to czesto dobiera nam trzeciego randoma z lvl ponizej 100 
wiele razy jest to tez lvl ponizej 20 i widac ze to jest 1 konto gracza a nie ktores z kolei tzw. 'smurf'
takze nie jestes sam ;d 

Wiadomość 2 z 3 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z matchmaking - nie mam na to wpływu

★ Novice

Na domiar tego całe EA twierdzi, że jest to bardzo dobry system dobierania. Grając mecze w rankingowe w platynie 1 dostaje graczy którzy mają 30/40 poziom lecą sobie tam gdzie oni chcą i jak już przychodzi co do czego zostaje sam. 40 poziom i platyna 4 ? normalne, nie sądzę. Na domiar tego gracze są na tyle nowi, że po powaleniu wychodzą z meczu nie mając chyba nawet świadomości, że otrzymują karę. 

 

Śmiech na sali, jeśli już napisze się tu o tym temat to co ? Proszę zgłosić problem w odpowiednim formularzu. Takoby przedstawiciele PLEA nie potrafili czytać. Porażające jest to, że jedyna osoba wypowiadająca się na tym śmiesznym forum potrafi stosować jeden jedyny wzór do każdej odpowiedzi co sprawia wrażenie tego, że owy delikwent chyba nawet tych tematów nie czyta. Tylko wchodząc i wklejając wymaganą formułkę. 

 

Pozdro 

Wiadomość 3 z 3 (372 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem