Dot.: Problem z małymi dziećmi

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z małymi dziećmi

★★★ Newbie

Dzień dobry,

W The Sims 4 mam ostatnio problem z małymi dziećmi, który bardzo utrudnia grę. Małe dzieci często nie chcą spać, jeść, myć się. W takim sensie, że np. po posadzeniu do wanny, sim od razu wykłada to dziecko. W ten sposób nie da się go umyć. Gdy kładzie się spać, to od razu wstaje. Wielokrotne powtarzanie czynności nic nie daje. Dziecko także nie może jeść - zostaje od razu wykładane z krzesełka (pomimo, źe nie kazałam tego zrobić). Czasami to się naprawia (rzadko), a po wlaczeniu od nowa gry tylko przez chwilę to działa normalnie. Nie wiem co robić, ponieważ nie chcę ciagle używać kodów. Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 2 (4 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z małymi dziećmi

Witaj @Julileczka 

 

 Opisany problem został zgłoszony w tym temacie: https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/OPEN-Multiple-Toddler-Sims-issues-with-eating-sleeping-stuck/t... jako błąd gry.

 

Co teraz możesz zrobić:

1. Wejdź do linku w zgłoszonym temacie i kliknij w opcje "Me too", czyli ja także.

 

 Możliwe tymczasowe rozwiązania:

 

1. Zapisanie gry, a następnie przejście do "Zarządzania światami", wejście do innego (aktywnego) gospodarstwa domowego, granie w nim chwilę znajdującą się tam rodziną  i dopiero powrót do poprzedniej rodziny.

 

2. Wejście i wyjście z CAS.

 

3. Resetowanie sima

- wpisujesz kod: : testingcheats true, następnie, przytrzymując klawisz Shift klikasz na Sima (malucha) i wybierasz opcję "resetuj obiekt".

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (4 104 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem