Dot.: Problem z logowaniem

autor: Adi6250
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z logowaniem

★★★ Newbie

Witam mam następujący problem :   Niestety chwilowo występują problemy natury technicznej. Spróbuj ponownie później.    Co mam zrobić ?

Wiadomość 1 z 4 (4 315 wyświetleń)

Dot.: Problem z logowaniem

Community Manager (retired)

Witaj @Adi6250

 

Wspomniany przez Ciebie błąd z logowaniem może mieć związek z połączeniem internetowym. Czy próbowałeś zalogować się do konta Origin na telefonie? Jeśli problem wciąż występuje zajrzyj do TEGO wątku.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 2 z 4 (4 301 wyświetleń)

Dot.: Problem z logowaniem

★★★ Newbie
Witam ! Błąd występuje tylko jak loguje się do aplikacji na komputerze. Gdy próbuję ze strony internetowej wejść to się udaje, gdy pobrałem aplikację origin na kompter właśnie problem się pojawił. Połączenie internetowe jest dobre! Pozdrawiam !
Wiadomość 3 z 4 (4 250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z logowaniem

Witaj @Adi6250

 

Być może jakieś programy na twoim komputerze blokują dostęp do aplikacji Origin.

 

Zapoznaj się z tymi tematami, może pomogą rozwiązać twój problem:

1. Błędy aplikacji Origin i problemy z połączeniem – FAQ - https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/connection-issues-with-origin/

2. Zamykanie programów działających w tle - https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/programs-that-may-cause-conflicts-with-origin/

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (4 245 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem