Problem z kodem weryfikacyjnym

autor: xXPantherr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z kodem weryfikacyjnym

★★★ Newbie

Cześć,

od kilku msc nie grałam w origina (sims 3 i 4) i gdy kilka dni temu próbowałam się zalogować- wysłano kod weryfikacyjny, którego ja nie dostałam. Próbowałam kilka razy, szukałam w spamie itp. Od razu mówię, że piszę to z innego konta, ponieważ cokolwiek chciałabym zrobić na tym drugim koncie- potrzebna jest weryfikacja, a jak już wspomniałam- nie dostaję kodu. Czy ktoś ma/miał podobny problem i może wie co robić?? Przyznam, że jednak trochę kasy wydałam i nie chciałabym tego stracić ;-;

Wiadomość 1 z 4 (873 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z kodem weryfikacyjnym

Community Manager

Hej @xXPantherr 

 

Jeśli kody z jakiegoś powodu nie trafiają na Twoją skrzynkę email (upewnij się, że sprawdzasz właściwy adres) skorzystaj z kodów zapasowych, które pojawiły się podczas uruchamiania weryfikacji dwustopniowej. 

 

W przypadku jeśli nie masz zapisanych kodów - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (849 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z kodem weryfikacyjnym

Community Manager

Hej @xXPantherr 

 

Jeśli kody z jakiegoś powodu nie trafiają na Twoją skrzynkę email (upewnij się, że sprawdzasz właściwy adres) skorzystaj z kodów zapasowych, które pojawiły się podczas uruchamiania weryfikacji dwustopniowej. 

 

W przypadku jeśli nie masz zapisanych kodów - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Wiadomość 2 z 4 (850 wyświetleń)

Dot.: Problem z kodem weryfikacyjnym

★★★ Newbie

właśnie próbowałam się skontaktować, ale jedyną opcją którą miałam możliwość wybrać była rozmowa video, z czego niezbyt jestem w stanie to zrobić..

Wiadomość 3 z 4 (843 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z kodem weryfikacyjnym

Community Manager

Hej @xXPantherr 

 

W podanym przeze mnie linku powyżej znajdziesz numer telefonu pod który możesz zadzwonić, aby z nami porozmawiać. Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (824 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem