Problem z kodem karty podarunkowej.

autor: szablakaka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z kodem karty podarunkowej.

★ Novice

Witam. Mam problem z kodem na karcie podarunkowej. Mianowicie niektóre cyferki od kodu zeszły razem ze zdrapaniem pola przez to nie mogę doładować swojego portfela EA. Zwróciłem się do sklepu gdzie ową kartę zakupiłem niestety nie są  mi w stanie pomóc. Jest jakaś szansa na odzyskanie kodu ? Posiadam paragon .

Wiadomość 1 z 4 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z kodem karty podarunkowej.

Hej @szablakaka 

 

Niestety, tylko w sklepie możesz złożyć reklamację dołączając do niej  paragon, jako potwierdzenie zakupu. Na paragonie znajdują się także inne symbole, oraz cena zakupu, więc sklep powinien zaakceptować Twoją reklamację.

W każdym sklepie znajduje się takie stoisko/biuro obsługi klienta - tam się udaj.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (362 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z kodem karty podarunkowej.

Hej @szablakaka 

 

Niestety, tylko w sklepie możesz złożyć reklamację dołączając do niej  paragon, jako potwierdzenie zakupu. Na paragonie znajdują się także inne symbole, oraz cena zakupu, więc sklep powinien zaakceptować Twoją reklamację.

W każdym sklepie znajduje się takie stoisko/biuro obsługi klienta - tam się udaj.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (363 wyświetleń)

Dot.: Problem z kodem karty podarunkowej.

★ Novice
@danuta720 Problem w tym ze sklep nie chce zaakceptować reklamacji i składa na to żeby kontaktować się z EA.
Wiadomość 3 z 4 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z kodem karty podarunkowej.

@szablakaka 

 

W takiej sytuacji niestety, nic się nie da zrobić.. Jedyne co mogę doradzić to na przyszłość staraj się delikatnie zdrapywać folię.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (347 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem