Problem z kampanią Battlefront 2

autor: TheAdrian_PL7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z kampanią Battlefront 2

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam! Otóż dwa dni temu kupiłem grę Battlefront 2. Multiplayer działa, wszystko sprawnie śmiga, ale mam problem z kampanią. Gdy chcę uruchomić kampanię wszystko dobrze ładuje się, ale podczas tego 5 minutowego ładowania grę wyrzuca do pulpitu. Zrobiłem : format, odinstalowałem Origin i Battlefront 2, zmieniałem rzeczy w NVIDII, bawiłem się z wydajnością. Nie wiem czy to przez to, ale mój laptop nie spełnia do końca wymagań, ale multiplayer na około 50 fps, ustawiłem nawet maksymalnie 30 fps w Rivatunerze ale nic to samo grę wywaliło. Bardzo prosiłbym o pomoc bo gierka jest wspaniała, a kampanię, też chciałbym pograć. 

Wiadomość 1 z 2 (580 wyświetleń)

Dot.: Problem z kampanią Battlefront 2

Community Manager (retired)

@TheAdrian_PL7 

 

Podobny problem z kampanią, był już zgłoszony w tym wątku. Zerknij tam i zastosuj się do wymienionych porad. 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (524 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem