Dot.: Problem z instalacją

autor: notp0g
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z instalacją

★★ Novice

Gdy instalowałem doszło do 99 % i dostałem error że paczka Direct X nie została pomyślnie zainstalowana i mam tak cały czas gdy próbuje zainstalować grę. Pomóżcie

Wiadomość 1 z 9 (904 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

Community Manager

Hej @notp0g 

 

W folderze gdzie instalowana jest gra znajdziesz instalator DirectX - DXSetup.exe (domyślna ścieżka to Program Files (x86)\Origin Games\Jedi Fallen Order\__Installer\directx\redist\), uruchom instalator jako administrator i daj nam znać czy to rozwiązało Twój problem Standard smile

Wiadomość 2 z 9 (883 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

★★ Novice

Mam ale pokazuje znwu error i że mam sprawdzić pliki DXerror.log oraz DirectX.log

Wiadomość 3 z 9 (871 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

★★ Novice

Uruchomiłem instalator ale gdy instalowałem wyskoczyły errory o sprawdzenie plików Dxerror.log oraz DirectX.log

 

Wiadomość 4 z 9 (846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

★★ Novice

W dodatku gdy można już grę uruchomić ( od 48 % ) to zatzymuje się na 47 % i error wyskakuje

Wiadomość 5 z 9 (839 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

★★ Novice
Spoiler
 

@EA_Kuba 

Możesz pomóc /

 

Wiadomość 6 z 9 (815 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

Community Manager

Hej @notp0g 

 

Zanim przystąpisz do kolejnej próby instalacji skorzystaj z kontrolera plików systemowych. Komenda ta wyszuka uszkodzone pliki systemowe na Twoim komputerze i naprawi je jeśli będzie taka możliwość. Po wykonaniu tego kroku uruchom ponownie komputer i pobierz grę ponownie. 

Wiadomość 7 z 9 (773 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

★★ Novice

Gdzie go mogw znalezc i co musze wpisac

@EA_Kuba 

 

Wiadomość 8 z 9 (770 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją

[ Edytowane ]
★★ Novice

Udało mi się przeskanować w konsoli cmd folder gry ale pokazało mi że nie wykryło żadnych błędów.

 

Wiadomość 9 z 9 (767 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem