Problem z instalacją origin

autor: Kamikadze413
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: nie mogę zainstalować origin.

★★ Novice

Cześć,

Miałem ten problem i skorzystałem z twojej rady. Wszystko działa. Dzięki wielkie, Szacuneczek :D

Wiadomość 20 z 380 (3 588 wyświetleń)

Problem z instalacją origin

★★ Novice

Siemka.

Mam spory problem z Originem (po ostatniej aktualizacji). Mianowicie początkowo wyskakiwał błąd po jakiś 2 minutach aktualizowania - próbowałem 4/5 razy i za każdym razem było to samo, więc stwierdziłem że odinstaluje origina i zainstaluje jeszcze raz. Niestety gdy chcę uruchomić instalkę (pobraną z oficjalnej strony) nie dzieje się dosłownie nic. Jedynie w menadżerze zadań pokazuje się proces "OriginThinSetup" i to tyle. Poza tym zero jakiejkolwiek reakcji. Próbowałem już sciągać wersje beta i nawet udało się zainstalować, ale potem ta sama sytuacja pojawia się z ikonką właściwej aplikacji. Dodam jeszcze tylko że uruchamiałem jako administrator, Avast nic mi nie blokuje ani firewall i moje pomysły się kończą. Ktoś może ma jeszcze jakiś pomysł ?

 

Pozdro!

Wiadomość 21 z 380 (3 524 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Polecam zajrzeć do tego tematu: LINK albo pobrać i zainstalować starszą wersję origina stąd: LINK - u mnie zadziałało.

 

Wyszła jakaś aktualizacja, która nie lubi niektórych użytkowników Standard smile

Wiadomość 22 z 380 (3 506 wyświetleń)

Dot.: Program Origin przestał działać

★★ Novice

Mam identyczny problem, nie pomaga ccleaner, czyszczenie rejestrów, kompletnie nic. Starsze wersje Origina wchodzą, ale i tak chcą pobierać nowe aktualizacje, a potem problem jest ten sam. Powiem jeszcze tyle że nie pomógł mi nawet format komputera, co już w ogóle niszczy mi mój światopogląd na tą platforme :P

Wiadomość 23 z 380 (3 550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Program Origin przestał działać

[ Edytowane ]

@Kamikadze413

 

Witaj

 

Najlepiej przed instalacją starszej wersji Origin wyłącz internet, gdy już program się zainstaluje, wyłącz automatyczne aktualizacje Origin, tak jak poniżej.

 

Jak już wyłączysz automatyczne aktualizacje, możesz włączyć internet.

 

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

 

 

Daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 24 z 380 (3 546 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

★★ Novice

Instalacja starszych wersji się udaje, dopóki nie chcą one pobierać nowych aktualizacji niestety. Potem problem jest znowu... Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że po wgraniu systemu od nowa problem pozostaje bez zmian. Może to kwestią połączenia z siecią (choć szczerze nie sądzę). 2 dni temu wszystko banglało aż miło, a po aktualizacji to już szkoda gadać...

Wiadomość 25 z 380 (3 499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Program Origin przestał działać

★★ Novice

Problem w tym, że nie mogę nawet dojść do tego etapu z Twojego screena, gdyż za każdym razem wyskakuje komunikat "pierwsze logowanie musi być online" i potem aktualizacja robi się i tak :/

Instaluje mojego Origina z płytki do BF3

Wiadomość 26 z 380 (3 512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie mogę zainstalować origin.

★ Apprentice
@MattiuDefo
Nie wiesz kiedy może być nowa aktualizacja origina? Albo chociaż jak sprawdzić jaka wersja jest najnowsza
Z góry dziękuję
Wiadomość 27 z 380 (3 566 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Program Origin przestał działać

[ Edytowane ]
★★ Novice

Tak to wygląda, a gdy tylko podłącze internet to musze wyrazić zgodę na aktualizacje. Potem znowu to samo :/

Wiadomość 28 z 380 (3 505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

★★ Novice

Jeszcze jedna uwaga: Przy utworzeniu konta administratora, po załączeniu się systemu Origin odpala normalnie... Przy czym na drugim koncie również mam wszystkie uprawnienia co administrator a jednak origin nie rusza :/

Wiadomość 29 z 380 (3 491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem