Dot.: Problem z instalacją origin

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z instalacją origin

★★★ Novice

Witam

Kilka dni temu chciałem sobie zagrać w Fife 21 lecz Origin nie reagowało na kliknięcia. Postanowiłem zrobić reinstall Originu (fife mam na steamie). Teraz plik instalacyjny "OriginSetup" nie reaguje na polecenia (nawet jak próbuję uruchomić jako administrator). Widziałem podobny temat tutaj na forum już wcześniej, kiedy z problemem pomogło zainstalowanie starszej wersji origina, po to, aby potem rozpocząć aktualizacje. Fakt, starsza wersja Originu się zainstalowała więc gdy próbuję go włączyć pojawia się automatyczna aktualizacja a potem komunikat: Nie można dokonać aktualizacji. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu Origin ze strony (i tutaj link do strony).

Rzecz jasna gdy próbuję zainstalować te wersję z podanej strony zaczyna się błędne koło z nie reagującym plikiem "OriginSetup"...

 

Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 15 (510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

Wiadomość 2 z 15 (496 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją origin

★★★ Novice

Właśnie spróbowałem i nadal nic

 

Wiadomość 3 z 15 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

@rozdupcacz3000 Wyczyść rejestr ,użyj do tego programu - https://www.ccleaner.com/

Przyda się czyszczenie folderu temp, naciśnij Windows + R następnie w oknie wpisz %temp%, usuń cała zawartość katalogu.

W ostateczności jeśli używasz Windowsa 10 spróbuj go zaktualizować. Czasami aktualizacje Windowsa naprawiają niektóre problemy. Osobiście miałem problem z EA Desktop i po aktualizacji zaczęło mi działać jak nie wiem 😄.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 15 (481 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją origin

★★★ Novice

nadal nic

Wiadomość 5 z 15 (469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

★★★ Novice

kiedy spróbowałem włączyć instalator przez zakładkę "pobrane" w przeglądarce pojawił się taki błąd:

nie można kontynuować wykonywania kodu ponieważ nie znaleziono obiektu LIBEAY32.DLL. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.

 

inb4 problemu nie rozwiązuje Wink

Wiadomość 6 z 15 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

@rozdupcacz3000 Spróbuj poszukać rozwiązania w tym wątku - https://answers.ea.com/t5/Origin-Client-Web-Technical/Origin-Update-or-Install-Error-9-0/td-p/548561...

Nie chce tego pisać ale nie rozważasz formata 😄? Format zawsze pomaga 😁. To żadne rozwiązanie ale czasami szkoda marnować czas.

CCP Hero Banner


Wiadomość 7 z 15 (436 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją origin

[ Edytowane ]
★★★ Novice

no powiem Ci, że właśnie zastanawiałem się nad formatem bo już wcześniej miałem problem z np. launcherem od Rockstara i dopiero niedawno sobie z tym poradziłem po wielu miesiącach...

jedyna rzecz która mnie odstrasza od formatu to pobieranie wszystkiego na nowo - zwłaszcza z moim świetnym internetem co może potrwać nawet z tydzień (jeśli nie dłużej patrząc na fakt, że gdy coś mi się pobiera w tle nie ma mowy o użytkowaniu z komputera z powodu jak już napisałem świetnego internetu) Disappointed 

 

ale dzięki za pomoc, zastanowię się jeszcze. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły na mój problem to proszę się nie krępować Wink 

Wiadomość 8 z 15 (432 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

Community Manager

Hej @rozdupcacz3000 

 

W niektórych przypadkach uruchomienie pliku może być spowodowane uszkodzeniem plików systemowych, lub nie zainstalowanymi aktualizacjami Windows (mówię z własnego doświadczenia - nie mogłem zainstalować Google Chrome Disappointed ). 

 

Po pierwsze sprawdź spójność plików systemowych za pomocą kontrolera plików systemowych

Możesz również utworzyć nowe konto administratora i uruchomić instalator z jego poziomu. 

Ostatnim krokiem (choć powinien, być to pierwszy ale mam na uwadze przepustowość Twojego łącza Wink ) będzie sprawdzenie aktualizacji Windows

Wiadomość 9 z 15 (412 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją origin

★★★ Novice

sprawdziłem spójność plików systemowych i wyskoczył mi error 87. 

Zrobiłem "czysty rozruch" i po skanach sfc /scannow pojawił się komunikat:

"Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them."

 

następnie znowu sprawdziłem spójność plików i tym razem nie było żadnego erroru...

 

pozostałe rozwiązania nie poskutkowały

Wiadomość 10 z 15 (399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem