Problem z instalacją klienta origin

autor: Wiktorr81
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z instalacją klienta origin

★★ Novice

Witam. Wczoraj chciałem zainstalować sobie na komputer aplikacje origin. Gdy włączyłem aplikacje instalacyjna nic się nie stało tylko w managerze zadań widoczny był proces '' OriginThinSetupInternal.exe''. Próbowałem także po skontaktowaniu się z obsługą klienta i zrobiłem 2 sposoby które nie zadziałał.

Zaznaczam także ze mam Windows 7 64bit

 

Wiadomość 1 z 6 (625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją klienta origin

Hej,

Spróbuj zainstalować aplikację korzystając z tzw. pełnego instalatora - LINK

Możesz także wyłączyć antywirusa na czas pobierania gdyż może on blokować plik.

Wiadomość 2 z 6 (602 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją klienta origin

★★ Novice

Użyłem pełnego instalatora , który jak poprzedni nie zadziałał ale znalazłem w C:\Users\user\AppData\Local\Origin\ThinSetup\10.5.38.25027\update spakowane pliki origina. Wypakowalem je i gdy próbowałem włączyć tamtego origina wystąpił błąd widoczny na zdjeciu

Wiadomość 3 z 6 (589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją klienta origin

[ Edytowane ]

@Wiktorr81 

 

Przeczytaj te artykuły, znajdziesz w nich rozwiązania swojego błędu:

 

1. https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Mam-blad-przy-wlaczaniu-origin-api-ms-win-runtime-l1-1...

2. https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/your-vc-runtime-package-has-not-installed-correctly-error-...

 

I tu: https://helpx.adobe.com/pl/creative-cloud/kb/error-opening-applications-in-windows-10.html

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 6 (582 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją klienta origin

★★ Novice

Jeszcze mam 1 pytanko o co z tym chodzi ? 

Wiadomość 5 z 6 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją klienta origin

@Wiktorr81 

 

W tym artykule znajdziesz odpowiedź oraz będziesz mógł pobrać brakujące  pliki/programy :  Błędy VC++ i .dll w aplikacji Origin.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 6 (549 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem