Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

autor: Gambo15
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

★★★ Novice

Witam serdecznie!

 

Mój problem polega na tym, że gdy włączam Origin to pojawia się jedynie okno logowania, które jest puste (białe) - nie można nic tam wpisać!

Ten sam problem występuje przy instalacji aplikacji. Poniżej dokładnie opiszę problem.

 

Próbowałem wielu rozwiązań, ponieważ z tym problemem spotkało się wcześniej już wiele osób z tym samym systemem (Windows 10) na angielskim forum.

Próbowałem dosłownie każdego z wymienionych tam rozwiązań, ale nie pomogło żadne z nich, mimo tego, że dla niektórych były one pomocne.

Próbowałem również z metodami sugerowanymi przez dział pomocy technicznej na Facebook'u, jednak to też nie pomogło. Jedną z nich było całkowite ręczne

odinstalowanie Origin, co zrobiłem, po czym nie mogłem go nawet zainstalować (pojawia się to samo okno, tylko większe - też całe puste). Znalazłem sposób,

aby obejść ten problem - znalazłem pliki najnowszej wersji w internecie, co pomogło ominąć proces instalacji, jednak wciąż problem jest z oknem logowania.

 

Nie wiem już co zrobić. Mam wrażenie, że to Windows 10 ma problemy ze współpracą z Origin'em, ponieważ osoby, które mówiły o tym problemie na forum,

miały właśnie Windowsa 10. Co więcej - próbowałem instalacji za pomocą tego samego pliku instalacyjnego na innym komputerze (z Windows 7) i wszystko działało.

 

Miał ktoś może taki problem? Udało się go jakoś rozwiązać?

 

Proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 14 (14 203 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

[ Edytowane ]

Sprawdź obie te opcje:

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/programs-that-may-cause-conflicts-with-origin/

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/manually-uninstalling-origin/

 

Wygeneruj także plik "dxdiag" i podeślij go. https://help.ea.com/pl-pl/help/pc/how-to-gather-dxdiag-information/

 

Jeśli ta informacja był przydatna i rozwiązała twój problem daj znać Wink
I przyznaj punkty (XP)

**Nie jestem pracownikiem EA**
- pomagam jako gracz.

Wiadomość 2 z 14 (14 189 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

★★★ Novice

Dzięki za odpowiedź!

 

Obu opcji próbowałem, w przypadku pierwszej - brak takich problemów, druga - wykonana.

Próbowałem też z "clean boot".

 

Załączam plik "dxdiag".

 

Wiadomość 3 z 14 (14 188 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

[ Edytowane ]

Pierwsze zaktualizuj sterowniki bo masz stare nowa wersja:http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/117302/pl i sprawdź czy zadziała

Wiadomość 4 z 14 (14 158 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

★★★ Novice

Sterownik zaktualizowany i wciąż taki sam efekt po otwarciu instalatora.

Okno instalatora Origin migocze i nic nie można zrobić

Wiadomość 5 z 14 (14 146 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

★★★ Newbie

Mam to samo w Windows 10 jak i 7. Problem zaczął się jak zmienili wygląd orgina. wcześniej było wszystko ok. 

Wiadomość 6 z 14 (14 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Origin-białe okno przy instalacji

★★★ Novice

Witam, próbowałem zrobić wczoraj reinstall Origina, ale gdy klikam na plik instalacyjny, wyskakuje białe okno i nic się nied dzieje. Walczę z tym drugi dzień.

proszę o pomoc

Wiadomość 7 z 14 (13 665 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin-białe okno przy instalacji

Witaj.

 

Odinstaluj i zainstaluj na nowo Orgin TUTAJ znajdziesz link do obecnej wersji, powinno to załatwić sprawę.

 

Możesz też wykonać czysty rozruch JAK

Oraz pozamykać programy działające w tle możesz też dodać Orgin do wyjątków w zaporze systemowej jak i w antywirusie JAK

Wiadomość 8 z 14 (13 654 wyświetleń)

Dot.: Origin-białe okno przy instalacji

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Problemem jest to, że właśnie NIE MOGĘ Origina zainstalować. Gdy klikam na plik instalacyjny wyskakuje białe okienko.

Czysty rozruch nie pomaga, do wyjątków dodałem i nic to nie pomogło

Wiadomość 9 z 14 (13 648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją i działaniem Origin (Windows 10)

★★★ Newbie

Mam ten sam problem, nie moge kompletnie nic zrobić, od roku czasu nie mogę korzystac z origin'a. Nie wiem co juz mam robic Frown

Wiadomość 10 z 14 (13 644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem