Dot.: Problem z instalacją gry z płyty

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z instalacją gry z płyty

★★ Novice

Witam!Proszę mi wyjaśnić jak zainstalować Batterield z płytek,,,Za każdym razem włącza się Origin i pobieranie zaczyna się z serwera.Za boga nie chce się uruchomić z płyty.Poza tym pobieranie idzie baaardzo wolno.Idzie już druga doba pobierania ja mam dopiero 30 % pobrania(zdecydowałem że pobiorę z serwera).Grałem we wszystkie edycje Batterfielda i nigdy nie miałem takich problemów.Mam Windows7 ze wszystkimi aktualizacjami.Prosiłbym o jakieś porady bo ja już nie daję rady.Dzięki

Wiadomość 1 z 4 (859 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z instalacją gry z płyty

@HIRON1Y70

 

Witaj

 

Spróbuj kroków z TEGO artykułu i daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (827 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z instalacją gry z płyty

★★★ Newbie

Wyłącz Origin, później włóż płytę z Bf V Disk 1, wejdź w Ten komputer na Win 10,a w Mój Komputer na Win 7( w innych nie wiem jak jest) wejdź w swój odtwarzacz i wybierz Setup.exe, a następnie powinna rozpocząć się instalacja z płyty. Mi to pomogło, liczę że tobie też :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 4 (844 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją gry z płyty

★★ Novice
Niestety...Jedyny Setup.exe to Origin.Tylko tą aplikacją mogę odpalić instalacje.Jeśli wyłączę Origin to automatycznie sam się włącza i łączy się ze serwerem.Jeśli odłącze internet to prosi o połączenie z internetem.Tak czy tak muszę mieć dostęp do sieci...;-(
Wiadomość 3 z 4 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z instalacją gry z płyty

@HIRON1Y70

 

Witaj

 

Spróbuj kroków z TEGO artykułu i daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (828 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem