Problem z instalacją fify 23 na 10h w ramach xbox game pass

autor: kamuskorzen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z instalacją fify 23 na 10h w ramach xbox game pass

★★★ Newbie

Hej, kupiłem xbox game pass by potestować sobie fife 23 przez te 10 godzin. Klikam by mi się instalowało i odsyła mnie do ea play. W aplikacji xbox wyświetla mi się cos takiego, a w aplikacji ea play w ogóle nie mam opcji ściągnięcia tej fify w ramach game passa i wyświetla mi sie coś takiego. W aplikacji xbox pobiera mi się bez żadnego postępu parę minut po czym powraca mi do opcji "Zainstaluj" a w aplikacji ea w ogóle się nie wyświetla bym mógł ja sciągnąć. Proszę o pomoc Standard smile

Wiadomość 1 z 3 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z instalacją fify 23 na 10h w ramach xbox game pass

Community Manager

Hej @kamuskorzen 

 

Na początek upewnij się, że Twoje konto Xbox z wykupionym Xbox game pass, jest połączone z kontem EA. Aby to sprawdzić przejdź do zakładki Połączeniaustawieniach swojego konta EA .

 

Następnie przeintsaluj aplikację Xbox oraz EA Play. Przed rozpoczęciem pobierania FIFA 23 10h, dodaj aplikację Xbox ora EA app do wyjątków w ustawieniach swojego antywirusa.

 

Mam nadzieje, że to pomoże. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (196 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z instalacją fify 23 na 10h w ramach xbox game pass

Community Manager

Hej @kamuskorzen 

 

Na początek upewnij się, że Twoje konto Xbox z wykupionym Xbox game pass, jest połączone z kontem EA. Aby to sprawdzić przejdź do zakładki Połączeniaustawieniach swojego konta EA .

 

Następnie przeintsaluj aplikację Xbox oraz EA Play. Przed rozpoczęciem pobierania FIFA 23 10h, dodaj aplikację Xbox ora EA app do wyjątków w ustawieniach swojego antywirusa.

 

Mam nadzieje, że to pomoże. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (197 wyświetleń)

Dot.: Problem z instalacją fify 23 na 10h w ramach xbox game pass

Community Manager

Hej @kamuskorzen 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Wiadomość 3 z 3 (178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA